Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi számít alacsony...

Szerintetek mi számít alacsony, közepes és magas fizetésnek? Mennyi az a havi összeg, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés
Tavasszal érettségiztem, jelenleg OKJ-n tanulok, logisztikai/szállítmányozási ügyintéző szakirányba, és ha sikerül elvégeznem, akkor valószínűleg ez irányban fogok elhelyezkedni. Így, hogy végül is hamarosan belépek ha minden jól megy, én is a nagybetűs életbe, egyre többet foglalkoztatnak az ilyesmi kérdések. Azt hallom az ismerőseimtől, hogy akik ilyen papírral dolgoznak ebben a szakmában kb. 160 ezer ft körüli összeget vihetnek haza havonta. A szüleimmel élek, szóval ez úgy gondolom egy teljesen jó összeg, 20 évesen kényelmesen elvan belőle az ember, kicsit adnék a rezsibe, a többit pedig magamra el tudnám költeni. Na, de ha később lenne egy komoly kapcsolatom, és családot szeretnék alapítani, gyerekek stb., akkor már egyből nagyon kevésnek tűnik ez a pénz. Nem hogy szórakozgatni nem maradna, de még a kötelező dolgokat se tudnám szinte megvenni/kifizetni. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?

2018. szept. 23. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
75%

a magyar munkaerőpiac 4 milliós abból kb 800.000-en (KSH) minbéresek (nettó 90).

Van 150.000 közmunkásunk havi nettó 57-tel. Van kb 15.000 közfogisunk havi nettó 70-nek.

A nettó átlagbér (ld KSH és profession) 2018. augban nettó 215.000 ft.

Akinek a nettó 160-180as bére megvan az a két kezőt összeteheti.

Nekem 2 diplomával sose volt és sose lesz annyi.

2018. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
90%
Hozzáállás azért érdekes.
2018. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

Már mi az érdekes benne? Hogy pontoana tisztában vagyok a munkaerőpiaci értékemmel/értéktelenséggemmel?

hogy tisztában vagyok vele hogy tíz körömmel kell kapaszkodjak a szaros nettó 120-as fizumba ebben a trágyadomb állami hivatalban mert innen sehova nem vetet út csak lefelé?? Hogy ha innen el kell jönnöm akkor lesz csak kutyavilág mert sehova se kellek max közmunkába a 2 diplomámmal meg a 20 páláyn eltöltött évemmel együtt? mert szarrt se érnek ezek sehova se kellek velük (csak ide)???

Az az érdekes hozzáállás hogy midnezzel tisztában vagyok?

2018. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
90%

pontosan mi az a két diploma? :D még mindig nem értem.

Közigazgatás-szervező meg szociológia? vagy pontosan mi? két alapdiploma?

2018. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

alapdiploma bakker...

20 eve vegeztem hol volt akkor bsc meg msc baromsag! akkor meg csak egyetem/ foisk volt es kesz. 2x egyetemi diplomam van.

2018. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudtam, hogy 20 éve végeztél, vannak hiányosságaim az életrajzoddal kapcsolatosan, majd pótlom.

Csak érdeklődtem :) nincs jelentősége

2018. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

"Akinek a nettó 160-180as bére megvan az a két kezőt összeteheti.

Nekem 2 diplomával sose volt és sose lesz annyi."


Feleségem 8 általánossal túlórák nélkül spar pénztárosként keres ennyit. Gratulálok a 2 egyetemi diplomához.

2018. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
51%
na de o egy penztarban ul es turi a retek a segg a tajparaszt vevoket!!! tudod mit? nem cserelnek vele 3x annyiert se. semennyiert.
2018. szept. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
49%

Ember fejezd már be!! Te ezt VÁLLALOD ennyiért... Ennyit érsz!!! Viseld méltósággal, vagy ha ha nem tetszik tegyél ellene!!!

De ez amit itt leművelsz, direkt, vagy nem nem direkt ultra szánalmas és gáz!

2018. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
39%

"Te ezt VÁLLALOD ennyiért... Ennyit érsz!"


És ha nem vállalom ezt ennyiért akkor mégis mit vállalajk? valami retekszar fizikai drodimelót még ennyiért se? Vagy a közmunkát 57-ért? vagy mégis mit?

Hát ha innen elmegyek mi vár rám? A közmunka? A trógersemmi világ minimálbérért? Hát hova kellek a két diplomámmal? Sehova. Ide.

2018. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!