Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi számít alacsony...

Szerintetek mi számít alacsony, közepes és magas fizetésnek? Mennyi az a havi összeg, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés
Tavasszal érettségiztem, jelenleg OKJ-n tanulok, logisztikai/szállítmányozási ügyintéző szakirányba, és ha sikerül elvégeznem, akkor valószínűleg ez irányban fogok elhelyezkedni. Így, hogy végül is hamarosan belépek ha minden jól megy, én is a nagybetűs életbe, egyre többet foglalkoztatnak az ilyesmi kérdések. Azt hallom az ismerőseimtől, hogy akik ilyen papírral dolgoznak ebben a szakmában kb. 160 ezer ft körüli összeget vihetnek haza havonta. A szüleimmel élek, szóval ez úgy gondolom egy teljesen jó összeg, 20 évesen kényelmesen elvan belőle az ember, kicsit adnék a rezsibe, a többit pedig magamra el tudnám költeni. Na, de ha később lenne egy komoly kapcsolatom, és családot szeretnék alapítani, gyerekek stb., akkor már egyből nagyon kevésnek tűnik ez a pénz. Nem hogy szórakozgatni nem maradna, de még a kötelező dolgokat se tudnám szinte megvenni/kifizetni. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?

2018. szept. 23. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
90%
Két diplomával nem tudsz egy olyan kérdést értelmezni és megválaszolni, hogy: "milyen diplomád van"?
2018. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Leírtam már vagy 10x.
2018. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

De és miért is.... ha teljes CV-t küldök tán lesz jobb állásom? Nem.

Nem tök8 milyen diplomém van? AZ én sorsom úgyis csak ez lehet más nem. Hova kellek sehova. Örülhetek ennek is.

2018. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Felteszem újra a szemét kis kérdésem


Pályakezdőként más lehetőségek voltak kilátásban? Az elmúlt 25évben csökkent a bérezés? Esetleg átalakult az egész közszféra, és ti amiatt jártok rosszul?


én nem látok bele, azért kérdezem. Ha így történt ahogy leírtam, akkor valamennyire jogos, hogy áldozat vagy.


Én sem keresek sokat, de én például tudtam hogy mit vállalok, milyen feltételekkel, és nem haragszom arra, aki saját vállalkozással milliomos, sem arra, aki nehezebb egyetemeket elvégezve az én fizetésem többszörösét viszi haza

2018. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
77%

"Pályakezdőként más lehetőségek voltak kilátásban? A"


Na most te azt kéred számon tőlem hogy anno 1996ban !!! bakker 22 éve mikor az első diplomám elvégeztem hogy akkor mi volt? 22 éve volt bakker de a képzést (4 éves) 26 éve !!!!! kezdtem, frissen érettségizettként!


És te azt kéred számon tőlem hogy 22-26 éve mi volt? Hát bakker más világ volt! Másik bolygó mit mondjak! Hol van az már!

2018. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

"Leírtam már vagy 10x."


Hol/melyik számú válaszban szerepel hogy mi volt a szakod? Én nem láttam ilyen. Ennyire szégyenled?

2018. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Mert pályakezdőként sokkal jobban kerestél mint most?
2018. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
54%
Szánalom vagy a köbön....🤔
2018. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Amikor választottál egyetemet, nem nézted meg, hogy az adott diplomával milyen munkát lehet csinálni és milyen fizetésért? Ehhez nem kell 45év életbölcsesség, mi ezt csináltuk gimiben, utánajártunk, hogy melyik szak mire jó, nem csak elvégeztük, és utána csodálkoztunk, hogy mi nem ezt vártuk.
2018. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!