Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi számít alacsony...

Szerintetek mi számít alacsony, közepes és magas fizetésnek? Mennyi az a havi összeg, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés
Tavasszal érettségiztem, jelenleg OKJ-n tanulok, logisztikai/szállítmányozási ügyintéző szakirányba, és ha sikerül elvégeznem, akkor valószínűleg ez irányban fogok elhelyezkedni. Így, hogy végül is hamarosan belépek ha minden jól megy, én is a nagybetűs életbe, egyre többet foglalkoztatnak az ilyesmi kérdések. Azt hallom az ismerőseimtől, hogy akik ilyen papírral dolgoznak ebben a szakmában kb. 160 ezer ft körüli összeget vihetnek haza havonta. A szüleimmel élek, szóval ez úgy gondolom egy teljesen jó összeg, 20 évesen kényelmesen elvan belőle az ember, kicsit adnék a rezsibe, a többit pedig magamra el tudnám költeni. Na, de ha később lenne egy komoly kapcsolatom, és családot szeretnék alapítani, gyerekek stb., akkor már egyből nagyon kevésnek tűnik ez a pénz. Nem hogy szórakozgatni nem maradna, de még a kötelező dolgokat se tudnám szinte megvenni/kifizetni. Ti hogyan látjátok ezt a dolgot?

2018. szept. 23. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Neked semmi lehetőséged, te ennyire vagy képes valahol a 0 es az 1 kozott.... a 2 diplomaddal...
2018. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%

AKkor leszek én a szemét, aki megkérdezi:

Amikor jelentkeztél azokra az egyetemekre, még jobban lehetett keresni ezeken a területeken? Utánanéztél, hogy ér-e valamit az a diploma, abban az x évben amíg egyetemre jártál?

2018. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
90%

És akkor elmondom azt is hogy itt a mi helyünkön van ember bőven, akinek nem ennyi hanem nálam több diplomája van, sőt még van Phd-s ember is itt. És mit dolgozik? Amit én. És mennyit kap? amennyit én.

Szóval....

2018. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
90%
Pályakezdő mérnök informatikus vagyok diplomával. 300+ cafeteriát kapok. nettó. 25L
2018. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a fizetéssel elégedett vagyok, de ebben a szakmában MINDEN NAP,tanulok,fejlődök, ezért a fejlődésért pedig fizetésemelés tartozik idővel. Hálás vagyok a szakmámért,de teszek is érte nap mint nap.
2018. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
El tudom kepzelni, hogy m9st mit fortyog magában, hogy masok TETTEK azért, hogy jól keressenek, es jól is keresnek, ez meg a parnában sír, hogy milyen szemét a vilag....😂
2018. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

"pedig fizetésemelés tartozik idővel"

:) Ha jó cégnél vagy, akkor igen, ha annál, aminél én, akkor max akkor kapsz fizu emelést, ha váltasz :) De lehetőség van.

2018. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

Én is fejlődtem ilyen tovbábbképzés olyan tanfolyam ezt a különmunkát azt a különmunkát bízták rám, egy időben még államkincstári szakelőadó is voltam.... és midnez nagyon szépen hangzik uyge???


És mi járt ezzel ANYAGI téren? A lónak egy nem páros testrésze az járt.

Minden kéne mindent tudjak de ha 5 ft-ot is kérnék emelésenk hát azt nem!!!!! Ez ilyen szféra.

És ide is csak kihalásos alapon lehet bekerülni ilyen feltételek mellett is!

Nem elgondolkodtató??

2018. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen diplomád van, ami ennyire nem ér semmit a munkaerő piacon?
2018. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom újra - Nem SEMMIT nem érm, hiszen most is és az elmúlt 20 évben is mindig volt állásom, ráadásul szakterületi állásom amire a diplomám képesít.

Miért "nem ér semmit'? Ér. csak marha keveset. Államig-szoc szféra.


Tessék megnézni a szoc szféra állami bértáblását. 30 évvel belépke majd a br 190-es "álomtáborba" addig meg kapom a br 170-et 20 év után.

Elmenni nincs hova mert ugyan hova ezekkel a papírokkal. Ide ahol most vagyok. Itt meg ez van.

Nem igaz hogy nem tanultam. 2 egyetem.

Nem igaz hogy nem képeztem magam. Ilyen olyan továbbképzés, 120 kredites egyetemi kieg FOSZ stb.


És mire mentem vele? 8 elemivel többet kapnak a teszkóban! zér tapasztalattal.

És mielőtt valami szuperokos benyögné hogy irány a teszkó. naná. csak oda megyek.... akinek 6 anyja volt majd az megy oda én nem. De fel se vennének . Kor? 45? Ja kösz.

2018. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!