Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem átlátszó kissé ha valaki...

Nem átlátszó kissé ha valaki épp a hosszú hétvége kapcsán betegszik meg, és így „véletlenül“ meghosszabbodik neki a hosszú hétvége?

Figyelt kérdés

Nem átlátszó csöppet ha valaki épp beteget jelent vagy még a múlt héten a hosszú hétvége előtt vagy épp majd holnap a hosszú hétvége után, és így persze csakis véletlenül (persze...csakis) meghosszabbodik neki a hétvége?

És hányan játsszák meg ezt....


Ugye nem kell nagy ész, ezen a héten csak Sz-Cs-P munkanap előtte volt 4 napos hosszú hétvége, ha erre a 3 napra „rejtélyes“ módon lebetegszik máris ott van neki egy teljes hét + 1 hétvége!

És nem is kell más hozzá csak bekamuzni hogy beteg vagyok.... persze..

Beteg. Kétoldali munkaundor.


2018. okt. 23. 10:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, miért szokott át a gyakorira Balázska :D (ha az az ő blogja volt, bár a szilveszteri sms kirúgás alapján erősen hiszem).
2018. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
91: Nem az övé, de gyanús, hogy ő is írt oda.
2018. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:

Már mindenhova én írok? Hm.

Jó hogy én is tudok róla.



Mellesleg szilveszterjor sms hogy kirúgtak valakit? gyökerek. Na vajon miért szilveszterkor? Na miért? Azért hogy jan 1-el ne leygen állásban mert az új naptári év.... jogi ismeretek zéró.

Valamint jan 1 munkaszüneti nap dec 31 nem az.

2018. okt. 27. 12:47
 94/102 anonim ***** válasza:
93: Oké, Balázska tudjuk. Meg ugye a te munkahelyeden, direkt g*ciségből dec.24.-én, munka végén közlik, hogy kit küldenek el a leépítésben.
2018. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 A kérdező kommentje:

Akkor mondok mást. Az illetőt mondjuk anno épp jan 1-el vették fel. Min 3 éves jogviszony után járna neki végkielégítés. Mikor lép bele a 3 évbe? Jan 1-én.

Na elküldjük dec 31-el. Jár neki? Nem.

2018. okt. 27. 12:56
 96/102 anonim válasza:

Engem küldtek már el ha nemn is 24-én de dec 23-mal mert az volt az év utolsó munkanapja azon a helyen.

Próvbaidős voltam és dec 23-án munka vége előtt 10 perccel behívtak az irodába és szevasz.

Ha nyitva lettek volna dec 24-ln akkor küldtek volna el.

Szép karácsony volt. És mivel leállás volt jan 2-ig így a pénzemre is várhattam jan 2-ig. Noha max 5 nap és oda kellett volna adni.

2018. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:

Figyu Balázs, olyan nekem is volt, hogy dec 31.-ig szólt a szerződésem, és hó elején közölték, hogy nem hosszabbítanak. Ilyen tényleg van, és ez teljesen szabályos. És azt a helyet speciel nem is bántam.

De te olyan hülyeségeket állítasz, hogy direkt élvezkedésből 24.-re időzítik, karácsonyi borítékok a osztják ki a felmondóleveleket, még ilyesmi.

2018. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
96: A próbaidő az próbaidő. És miért kellett volna korábban fizetniük?
2018. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:

"És miért kellett volna korábban fizetniük?"


Mondjuk ezért?

Mt. 79. §


Mondjuk....

2018. okt. 27. 15:06
 100/102 A kérdező kommentje:

"De te olyan hülyeségeket állítasz, hogy direkt élvezkedésből 24.-re időzítik, "


Így van. Pontosan. Ezt állítom és tartom!

Csak szívatásból és élvezkedésból.

Ez van ha az embernek egy 70 feletti született tahó alkoholista főnöke van. Ez van.

2018. okt. 27. 15:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!