Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem átlátszó kissé ha valaki...

Nem átlátszó kissé ha valaki épp a hosszú hétvége kapcsán betegszik meg, és így „véletlenül“ meghosszabbodik neki a hosszú hétvége?

Figyelt kérdés

Nem átlátszó csöppet ha valaki épp beteget jelent vagy még a múlt héten a hosszú hétvége előtt vagy épp majd holnap a hosszú hétvége után, és így persze csakis véletlenül (persze...csakis) meghosszabbodik neki a hétvége?

És hányan játsszák meg ezt....


Ugye nem kell nagy ész, ezen a héten csak Sz-Cs-P munkanap előtte volt 4 napos hosszú hétvége, ha erre a 3 napra „rejtélyes“ módon lebetegszik máris ott van neki egy teljes hét + 1 hétvége!

És nem is kell más hozzá csak bekamuzni hogy beteg vagyok.... persze..

Beteg. Kétoldali munkaundor.


2018. okt. 23. 10:45
 71/102 anonim ***** válasza:

"Mert én biztos nem."


Mert a fikcióval nehéz pert indítani a bíróságon

2018. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 A kérdező kommentje:

És akkor újra megkérdem ne táncoljunk el a válasz elől.

Ha tényleg felhasználnám akkor mi is lennék? Akkor milyen duma menne? Na mondjuk csak ki!!

akkro az menne hogy utolsó szemté spicli és miért nem a magad dolgával... ugye?

Ellenvetés? Vagy tán nem így lenne? Ne távoljunk ki a válasz elöl hogy fikció stb met ez a legkönnyebb elbagatellizálni kamu stb.... persze.Ez a legkönnyebb...


Na akkor? Most akkor mi is van? Most akkor hogy is van?

2018. okt. 24. 20:14
 73/102 A kérdező kommentje:

"Mert a fikcióval nehéz pert indítani a bíróságon"


Ez nem is az én dolgom lenne hanem a vádhatóság dolga mert uyge a TB csalás nem szabálysértés hanem BTK-s cselekmény vagyis büntetőügy nem én indítok pert hanem a vádhatóság. Ugyebár. Lévén nem vagyok se nyomozó se ügyész hogyan is indíthatnék én bármilyen pert is büntetőügyben.

Elemi jogi ismeretek.

2018. okt. 24. 20:16
 74/102 anonim ***** válasza:
73, igazad van. 1 pont oda
2018. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
De akkor mi a fenének nézegeted a kollégád facebookját?
2018. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
Miért irogatod ki ezeket a kerdeseket hetent már több mint 1 éve?
2018. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 A kérdező kommentje:

"De akkor mi a fenének nézegeted a kollégád facebookját?"


Leírtam tisztán magyarul. Tán olvass vissza.

2018. okt. 24. 21:16
 78/102 A kérdező kommentje:

"Miért irogatod ki ezeket a kerdeseket hetent már több mint 1 éve?"


Amíg az agyonvernivaló mocsokhazug kollegáim és bálámszamara főnököm újra és újra produkálja az "anyagot" én megírom. Olyan vagyok mint az újságíró. Ha tudok egy ügyről azt megírom. Majd ha a kollegiális sereg abbahagyja a csalást szemétkedést hazudozást majd én is abbahagyom. Sohanapján kiskedden lesz az, de ez más kérdés.

2018. okt. 24. 21:18
 79/102 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál, hogy blogot indíts erről? De komolyan. Én olvasnám.
2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
77: Igen, leírod, hogy tudni akarsz arról, hogyha csal a kollégád. De mi értelme van, ha semmilyen formában nem kívánod ellene felhasználni? Direkt szereted hergelni magadat? Ez tényleg mazochizmus.
2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!