Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem átlátszó kissé ha valaki...

Nem átlátszó kissé ha valaki épp a hosszú hétvége kapcsán betegszik meg, és így „véletlenül“ meghosszabbodik neki a hosszú hétvége?

Figyelt kérdés

Nem átlátszó csöppet ha valaki épp beteget jelent vagy még a múlt héten a hosszú hétvége előtt vagy épp majd holnap a hosszú hétvége után, és így persze csakis véletlenül (persze...csakis) meghosszabbodik neki a hétvége?

És hányan játsszák meg ezt....


Ugye nem kell nagy ész, ezen a héten csak Sz-Cs-P munkanap előtte volt 4 napos hosszú hétvége, ha erre a 3 napra „rejtélyes“ módon lebetegszik máris ott van neki egy teljes hét + 1 hétvége!

És nem is kell más hozzá csak bekamuzni hogy beteg vagyok.... persze..

Beteg. Kétoldali munkaundor.


2018. okt. 23. 10:45
 61/102 anonim ***** válasza:
De még mindig várom ám a választ a kérdésemre, hogy hogyan látod te a kollégád facebookját.
2018. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 A kérdező kommentje:

"hogy hogyan látod te a kollégád facebookját."


Úgy hogy van 1000+ ismerőse (annyi! ) és én vagyom az egyik.

Na ki gondolta volna ugye??


És mondok még valamit!


A főnök és annak helyettese is az ismerőse (azt is látom-friends list) és ez mit jelent ?


Mondod te vagy mondjam én??


Igen, ez azt jelenti hogy a betegállomány alatti nyaralós fotókat posztokat a főnök + helyettese is látja/láthatja....


Na??

2018. okt. 24. 17:05
 63/102 A kérdező kommentje:
És az hogy szava sincs erre az sokat elmond. Az mindent elmond.
2018. okt. 24. 17:05
 64/102 A kérdező kommentje:

", amit a bíróság is elfogad."


AKKOR ÚJRA megkérdezem.

És ki fog elmenni bíróságra ezzel ? KICSODA??

Te?

Mert én biztos nem.

És a főnök sem.

De akkor ki??


Én meg erre várnák választ !!

2018. okt. 24. 17:06
 65/102 anonim ***** válasza:

"Mert én biztos nem."


Mert egy gyámoltalan vadbarom vagy.

2018. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 A kérdező kommentje:

Mi előnyöm lenne belőle? Hogy mehetnék tanúskodni? És kirúgnának?

MInek menjek én ebbe bele? Hogy állásom se legyen utána?

2018. okt. 24. 17:29
 67/102 A kérdező kommentje:

De azért az agyunkat se játsszuk már. Ha tényleg feljelenteném akkor meg én lennék a mocsok a szemét spicli aki más dolgába üti az orrát, elvégre mi közöm is van nekem ahhogy hogy X Gizike (főnöki hallgatólagos jóváhagyásssal) TP-t csal..


Igaz???

Vagy tán nem így lenne?

2018. okt. 24. 17:31
 68/102 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, minek írtál privátban is, ha ide is leírod ugyanazt. Gondolhatod, hogy elolvasom, mert vagyok olyan hülye.

Azt még mindig nem értem, hogy minek hagysz bent Facebookon utált embereket ismerősnek? Ez valami mazochisztikus perverzió?

2018. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 A kérdező kommentje:

" bent Facebookon utált embereket ismerősnek? "


Hát... mert miért ne. Hogy tudjam amikor helyette benn vagyok mert ő éppen Zalakaroson a termálfürdőbe "nagybeteg" szóval hogy tudjam hogy az illető éppen most egy mocsok hazug. Most is.

Ezért.

2018. okt. 24. 17:34
 70/102 anonim ***** válasza:
69: K**va sokat ér, hogy tudod, ha nem használod fel semmire, mert egy nyúl csicska vagy.
2018. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!