Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem átlátszó kissé ha valaki...

Nem átlátszó kissé ha valaki épp a hosszú hétvége kapcsán betegszik meg, és így „véletlenül“ meghosszabbodik neki a hosszú hétvége?

Figyelt kérdés

Nem átlátszó csöppet ha valaki épp beteget jelent vagy még a múlt héten a hosszú hétvége előtt vagy épp majd holnap a hosszú hétvége után, és így persze csakis véletlenül (persze...csakis) meghosszabbodik neki a hétvége?

És hányan játsszák meg ezt....


Ugye nem kell nagy ész, ezen a héten csak Sz-Cs-P munkanap előtte volt 4 napos hosszú hétvége, ha erre a 3 napra „rejtélyes“ módon lebetegszik máris ott van neki egy teljes hét + 1 hétvége!

És nem is kell más hozzá csak bekamuzni hogy beteg vagyok.... persze..

Beteg. Kétoldali munkaundor.


2018. okt. 23. 10:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
100%

Ba szki már menetrendszerint lököd ezeket a kerdéseket, ezt valaszold meg legyszi...

MI A CÉLOD EZZEKKEL A KERDÉSEKKEL??

2018. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a Te esetedben....
2018. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
Nálunk is állami a cég, egyesek megtehetik, hogy délután kettőkor befejezik a melót, és mennek haza, mások meg este hatig-hétig ott vannak... Sajnos az állami cégek nagyon szemetek! Olyanok, mint egy börtön!
2018. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kollegak, akik eseteben atlatszo, masoknal meg hiheto siman, hogy beteg. Plane telen. Nalunk is beszeltek mar a ket unnep kozottre, hogy kik kernek majd tappenzes papirt, mert nincs mar szabijuk. Egy kollegam meg nagyon gyakran beteg hetfonkent, mert nem er vissza Budapestre a hetvege utan videkrol hetfore :D Es akkor most mi legyen? Nekunk kevesebb emberrel kell neha megoldani a napokat, ok meg kevesebb penzt kapnak a tappenzre. Ennyi.
2018. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:

Szerintem simán rendben van.


Genyó munkahelyek amúgy is kihasználják a munkavállalót.


És nincs az ember kezébe semmi, gyakorlatilag a munkahelyek akkor rúgnak ki amikor akarnak, ha az ember később levelet ír simán törlik.


Vagy mikor az ember jelentkezik állásra, akkor is simán törlik a levelet.


Vicc, csak nem nevet senki.

2018. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem tegnap óta nagyon fáj a torkom, NeoCitránra, teára és rengeteg vitaminra nem javul, így holnap lehet kiíratom magam és felíratom a menetrendszerinti atibiotikumot.

Úgyhogy kösz.

2018. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 A kérdező kommentje:

hagyjuk. vannak kollegák akiknek azt se hiszem el amit kérdzenek sokszorosan lejáratták magukat, pl aki betegség alatt tölti fel a fotókat a facebookra hogy hol nyaralt miközben állítólag beteg és az ágyból se tud felkelni.


na most az ilyennek kb a torkát kéne ott helyben átvágni a hazugságáért.

te meg aki ott vagy melózhatsz helyette!

2018. okt. 23. 11:52
 18/102 anonim ***** válasza:
100%

"na most az ilyennek kb a torkát kéne ott helyben átvágni a hazugságáért.


te meg aki ott vagy melózhatsz helyette!"


bocs te egy pancser vagy.


"sumákolás"-ról nem hallottál vagy mi az?


Nekem is van pl. ilyen szitu bennt a cégnél:


Kérdezek pár dolgot, körbejárom a céget, mindenki a facebook-ot vagy a youtube-ot tolja, mondom akkor mi a retket idegesítem magam, verhetném a fejem a falba, inkább nem teszem, elmegyek a cég egy olyan szegletébe ahol nincs senki, és újságot olvasok én is. Hiába nem akarok agyvérzést kapni, hülye azért nem vagyok.


Ja te bennt melózol, kolléga szabin van mert beteg, és face-re tölti fel a nyaralós képeket, valahol külföldön van?


Melót leállítod, mindent eldobsz a kezedből, iszol pár kávét, vagy simán 1-2 órára lelépsz a cégből, kis séta a közelben stb.


Most nem?

2018. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
Így jártál, eza sorsod és pont!!
2018. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
100%
A napi munkaügyi picsogás. Jókat derülök néha az ostoba marhán :'D
2018. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!