Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem átlátszó kissé ha valaki...

Nem átlátszó kissé ha valaki épp a hosszú hétvége kapcsán betegszik meg, és így „véletlenül“ meghosszabbodik neki a hosszú hétvége?

Figyelt kérdés

Nem átlátszó csöppet ha valaki épp beteget jelent vagy még a múlt héten a hosszú hétvége előtt vagy épp majd holnap a hosszú hétvége után, és így persze csakis véletlenül (persze...csakis) meghosszabbodik neki a hétvége?

És hányan játsszák meg ezt....


Ugye nem kell nagy ész, ezen a héten csak Sz-Cs-P munkanap előtte volt 4 napos hosszú hétvége, ha erre a 3 napra „rejtélyes“ módon lebetegszik máris ott van neki egy teljes hét + 1 hétvége!

És nem is kell más hozzá csak bekamuzni hogy beteg vagyok.... persze..

Beteg. Kétoldali munkaundor.


2018. okt. 23. 10:45
 81/102 anonim ***** válasza:
76: 1 éve? Minimum 3 is megvan már.
2018. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
A 80-asomra persze már semmi válasz. Ahogy sejtettem.
2018. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 A kérdező kommentje:

"ha semmilyen formában nem kívánod ellene felhasználni?"


És újra megkérdem: ha én teszek valamit akkor mi lesz? Megmondom.

a) engem kirúgnak

b)vele és a dicső főnökével semmi

2018. okt. 25. 13:20
 84/102 anonim ***** válasza:
83: Nem az most a lényeg, hogy mit tehetsz, és mi lesz, ha megteszed. Hanem hogy mi értelme van a kollégád megosztásait lesegetni, ha nem kívánsz lépni semmit? Erre válaszolj!
2018. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 A kérdező kommentje:
Perverzió. Van aki valóságsót néz én meg ezt.
2018. okt. 25. 13:31
 86/102 anonim ***** válasza:
Államigazgatas mindjart gondoltam😂😂ott dolgoznak ilyen peldanyok akik a munkavegzes helyett a kollega eletevel foglalkoznak😂😂s a lelkes versenyszfera robotjai tartjak el őket na de ez mellekes is.Neked eppen regeld el milyen hatranyokkal illetve elonyokkel jar az h a kollega ,, kamu,, beteg? Te fizeted a beret vagy ugy egyatalan ez az egesz hozzallas jellemzo. Ja es mellesleg unnepnapokon az ember nem betegszik le ugye? Ohh hat direkt igy alakitotta h pihenjen logjon.Szanalmas a hozzaallasod inkabb a munkaddal torodj s a sajat eleteddel. Se jogod se tiszted mas eletebe vajkalni s foleg megkerdojelezni az allapotat. Ne felj a civil eletbe erre nem lenne idod.Undorito.
2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
86: Ne etessük már tovább a kamutrollt! Így is kilenc oldalra rúgott.
2018. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 A kérdező kommentje:

".Neked eppen regeld el milyen hatranyokkal illetve elonyokkel j"



Leírtam 1000000000000000x milyen hátránnyla jár ez nekem olvass tán vissza. De ha van egy csöpp eszed (nincs) magad is kitalálhatod.

2018. okt. 26. 19:19
 89/102 anonim ***** válasza:
Mikor készíted el végre a blogod amit pedig én írtam le 10000000x? :) Egy blog való arra, ami a célod. A Gyakori kérdések kérdéseknek való, máskülönben "Dolgok, amiken gyakran felkrom az agyam" vagy "Mindenki naplója" lenne a neve.
2018. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
89: Mondjuk én régebben a munkahelyiterror.blog.hu-n is olvastam pár kamugyanús esetet, nem kizárt, hogy azokat is ő írta. (pl. Valakinek szilveszterkor küldtek SMS-t, hogy ki van rúgva, ne menjen be többet.) Csak oda ugye nem kerül ki akármi, előbb átmegy ellenőrzésen, de az ugye egyénenként változó, hogy ki mit hisz el.
2018. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!