Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha egyszerüen...

Mit csinàljak ha egyszerüen nem tudok kitörni a munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Mar harom eve az vagyok szornyu. Kornyeken levo osszes betanitott munkat probaltam es nem vesznek fel meg oda se. Epp tegnap hivtak egy ilyenrol hogy nem vettek fel. Szornyu hogy meg azoknak se kellek. Mit lehetne tenni?? Akarok dolgozni de nem vagyok eros testalkatu azert akartam betanitott munkat gyarban. Mert az meg mindig konnyebb mint pl megszakadni komuves mellett meg azok be se jelentenek altalaban. Okj s szakmam van de az se piackepes raadasul munkahelyi gyakorlat nelkul lehetetlen vele elhelyezkedni. Mi a megoldas? F

2018. nov. 1. 08:12
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%

Hidd el nekem Te is, aki 1.5 éve nem dolgozol.... azert nem dolgozol mert qrvára nem vagy rászorulva, sem a kérdező! Mert ha ezen múlna a lakhatasod, az hogy egyél, igyál, számlát fizess, akkor nem hogy másfél évig, de masfél honapig se.lennél munkanélküli....

Csak qrvára nem vagytok rászorulva....

2018. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
hogyne szorulnék rá? alig van pénzem. de ezek nem adnak nekem munkát, mit csináljak könyörögjek nekik térden állva vagy mi?? vagy mi mást dolgozzak? itt nincs munka meg számtalan lehetöseg. de akkor se fogok idegenekkel egyutt lakni ha megdöglök se hamarabb pusztulnék el.
2018. nov. 1. 19:21
 33/41 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ


LEÍRNÁD HOGY HOL LAKSZ?

ELÉG NAGYÁBÓL IS (MILYEN VÁROS VAN KÖZEL)

2018. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
50%

Szabolcs megyei vagy? Én szabolcsi vagyok és 4 hónapja munkanélküli. Ha valami nem jön be, az ünnepekre én már fogalmam sincs hogy mihez kezdek.

24/F

2018. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34%

Hú hát a HR-s csajok nekem sem a kedvenceim, de a helyükben én se vennélek fel. Az egy dolog, hogy (gondolom) csúnya vagy, de a kisugárzásod valami gyilkos lehet. Ilyen hozzáállással még kertgondozónak se vennélek fel, nemhogy gyárba.

Amúgy persze tudom, hogy kamukérdés.

Dr azért azt mindenképp le kell írnom, hogy mentálisan nagyon sérült lehetsz. Simán el tudom képzelni ilyen hozzáállással (amekkora gyűlölettel élsz a HR-es kislányok iránt), hogy valami perverz zaklató is vagy. Hidd el, látszik az rajtad.

2018. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
A vicc meg az hogy aztan megint megjelenik az allashirdetes a netem hogy betanitott munkast keresunk azonnali kezdessel. Honapok ota latom a hirdetesuket. Ez is azt bizonyitja hogy a hr-es csak a szar munkaerot veszi fel magyarul egy kalap szart nem er a munkaja a hr-esnek.
2018. nov. 3. 08:05
 37/41 anonim ***** válasza:
Csak harmadjara kerdeztek meg, de enelkul nehez lenne segiteni, hol a sz**ba laksz?
2018. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Most elárultad magad. Ugyanezt beírtad emehhez a kérdésedhez is: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..
2018. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
100%

Amit én is ajánlottam neked "fegyveres biztonsági őr" még egy emailt se küldtél nekik gondolom... ( ami egy forintodba se kerülne)


Nem azért írtam neked, és ajánlottam hogy reklámozzam szimplán segítség, de nálad szerintem az a probléma, hogy utána se mész az infóknak...

vagy tényleg kamus vagy


Ha falun is vagy vannak olyan cégek akik fizetik az utazási költségeidet, sőt tudok olyat ahol külön buszjáratot küld a cég...

Biztos van közel hozzád valami nagyobb város.


Ha gyárba akarsz dolgozni oda tényleg mindenkit felvesznek, de akkor a "HR-es csajokkal" és a munkatársakkal ne lelkiz és túlkomplikálj mindent. Oda mész megmondod dolgozni akarsz és mikor jöhetsz, ennyi.


Ha egy utolsó cigányt felvesznek akkor téged miért nem vennének fel?


Ha tényleg nem akkor valszeg a kommunikációdal lehet probléma.

Akkor pedig egyszerűen keveset kell beszélni. Egy gyár munkánál nem kell "eladnod" magad, csak annyira, hogy ne lássanak pshihopatának.

2018. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
59%
Egyre nagyobb a gyanúm, hogy ez is Balázska.
2018. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!