Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha egyszerüen...

Mit csinàljak ha egyszerüen nem tudok kitörni a munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Mar harom eve az vagyok szornyu. Kornyeken levo osszes betanitott munkat probaltam es nem vesznek fel meg oda se. Epp tegnap hivtak egy ilyenrol hogy nem vettek fel. Szornyu hogy meg azoknak se kellek. Mit lehetne tenni?? Akarok dolgozni de nem vagyok eros testalkatu azert akartam betanitott munkat gyarban. Mert az meg mindig konnyebb mint pl megszakadni komuves mellett meg azok be se jelentenek altalaban. Okj s szakmam van de az se piackepes raadasul munkahelyi gyakorlat nelkul lehetetlen vele elhelyezkedni. Mi a megoldas? F

2018. nov. 1. 08:12
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Meg am mi esz kellennne ezekhez a munkakhoz?? Ha annyira hulye lennek akkor a teszt se sikerult volna. Ne mondja nekem senki hogy a 8 altalanossal rendelkezo emberkek okosabbak nalam.
2018. nov. 1. 09:08
 12/41 anonim válasza:
64%

A honvédséghez közeli céghez állandóan keresnek embert, főleg vidéken ha jól tudom.

Fegyveres biztonsági őr, állsz vagy sétálsz egy telephelyen, vagy portában a laktanyában vagy ha bevállalod a határnál teljesítesz szolgálatot nagyobb bérért.

Hiába honvédséghez közeli cég leszarják a fizikumot, mert itt is nyugdijas papák is dolgozgatnak akiket ki kellene rúgniuk ha nagyon eröltetnék, hogy sport bajnokok legyenek a biztonsági őrök...


Ha jól rémlik ezer forintos kb a netto órabér.


Nem kell vagyonőri okj, és még 8 általánosal is mehetsz és ingyen ők oktatást nyújtanak.


Mivel államhoz köthető cég minden szabályt betartanak állítólag, tehát attól nem kell tartanod hogy nem jelentenek be, nem kapod meg a túlóra dijat stb. Állítólag nem is rabszolga meló.


Hivd fel őket és érdeklődj a fegyveres biztonsági őri állásra és ha van hely a környékeden helyeznek el.


[link]

2018. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
56%
Hiába pontoztál le, nem ez az első kérdésed. Rendszeresen itt sírsz és a HR-es csajokat szidod, és mindenre van kifogásod. Pedig szerinten három munkát is írtam az első kommentben. Itt valóban veled van a baj.
2018. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%
Merre laksz te? Ha a környékünkön, kapásból mondok neked legalább 4 állást, ahova fűt fát felvesznek
2018. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%
Ne etessük a trollt, szerinte mindenről a nagy hatalmü hres lányok tehetnek XD
2018. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
36%

Köenyékünkön is van 5 nagy cég aki folyamatosan hirdet....

200k feletti lové, szállást is ad....

2018. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
38%

Hr-es vagyok egy termelő cégnél, 3 műszakban gyártunk termékeket (1000+ alkalmazott).

Képzeld el, hogy erre a gyári betanított munkára bárkit felveszünk. Aki jelentkezik és telefonon elérjük, az jöhet is be egy csoportos tájékoztatóra. Ezeken pár évvel ezelőtt 40-50 fő volt, manapság jó, ha 20. Itt mindenki, aki szeretné egyből alá is írja a szerződést a megbeszéltek szerinti kezdő nappal. És lehet dolgozni.

Mi már nem interjúztatunk és tesztet sem írarunk, mert teljesen felesleges.

Aki akar dolgozni, az tud dolgozni.

2018. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
27%
Jelentkezz a postánál, ott állandóan munkaerőhiány van a küldeményválogatók meg kézbesítők között. Csak éppen nagyon gáz munka, nagyon alacsony fizetésért... Szóval nem véletlen a munkaerőhiány.
2018. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%
Ennyit a nagy munkaerőhiányról:D
2018. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi lehetőségből amit itt kaptál má ki is törhetsz, kezdve azzal aki hr-es a cégnēl.... en kernék elérhetőseget.

De nyilván nem akarsz Te dolgozni, mert akkor dolgoznál....

2018. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!