Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha egyszerüen...

Mit csinàljak ha egyszerüen nem tudok kitörni a munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Mar harom eve az vagyok szornyu. Kornyeken levo osszes betanitott munkat probaltam es nem vesznek fel meg oda se. Epp tegnap hivtak egy ilyenrol hogy nem vettek fel. Szornyu hogy meg azoknak se kellek. Mit lehetne tenni?? Akarok dolgozni de nem vagyok eros testalkatu azert akartam betanitott munkat gyarban. Mert az meg mindig konnyebb mint pl megszakadni komuves mellett meg azok be se jelentenek altalaban. Okj s szakmam van de az se piackepes raadasul munkahelyi gyakorlat nelkul lehetetlen vele elhelyezkedni. Mi a megoldas? F

2018. nov. 1. 08:12
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Irjatok meg hogy hol vannak ezek a lehrtosegek pontosan ha van ertelme kerek elerhetoseget de az orszag masik felere nem fogok elmenni. Gondolom bp kornyeken vagytok vagy szeged vagy ilyesmi nem az isten hata mogott
2018. nov. 1. 11:11
 22/41 A kérdező kommentje:
Itt amik vannak lehetosegek azokkal akartam elni de mindenhol ilyen kiscsajok vannak es kitolnak velem. Le se irom inkabb mit kivanok en mar ezeknek.
2018. nov. 1. 11:12
 23/41 anonim ***** válasza:
46%
Le se írtad, hol laksz. De mondjunk munkalehetőségeket a lakhelyed környékén? Kajakra, te is egy troll vagy.
2018. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Ami munkat tudtok azt irjatok le hol van igy ertettem. En az isten hata mogott vagyok ugyse hallottatok meg errol a fos helyrol ahol lakok
2018. nov. 1. 11:30
 25/41 anonim ***** válasza:
37%
kamu kérdés
2018. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Tenyleg szandekosan kicsesznek velem. 8 osztalyosokat felveszik engem meg nem. Mi a magyarazat? Tulkepzett vagyok???
2018. nov. 1. 11:55
 27/41 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező tudok neked munkát Szegeden és szállás is biztosítva van.Ha érdekel írj rám privátban és megbeszéljük a részleteket.
2018. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy nem akarok idegenekel egyutt lakni. Amik itt a kozelben vannak gyarak azok jok lettek volna mert buszal be tudtam volna jarni. Ha hajlando lennek innen menni olyan munkara ahol adnak szallast akkor lehet hogy mar lenne melom de en nem tudok idegenekel egyutt lakni sehogy se.
2018. nov. 1. 12:07
 29/41 anonim ***** válasza:
33%
Reménytelen eset vagy...
2018. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
46%

Mekkora egy kamu ez a "csak az nem dolgozik, aki nem akar". Megy is a lepontozás.


Én meg másfél éve nem találok munkát. Pedig én is szintén már bármit elvállalnék, még gyárat is, de onnan se jeleznek soha vissza.


Örüljetek neki, hogy nem tudjátok milyen érzés a tartós, a tényleg tartós munkanélküliség. Az ember tönkremegy benne testileg-lelkileg.


Bár igaz, én csak átmenetileg vagyok, mert a célom a továbbtanulás, de dolgozni akartam míg nem kezdődik az iskola, de nem fog összejönni.


Borzasztó lehet 3 éve pusztulni. Én felakasztanám magam.

2018. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!