Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha egyszerüen...

Mit csinàljak ha egyszerüen nem tudok kitörni a munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Mar harom eve az vagyok szornyu. Kornyeken levo osszes betanitott munkat probaltam es nem vesznek fel meg oda se. Epp tegnap hivtak egy ilyenrol hogy nem vettek fel. Szornyu hogy meg azoknak se kellek. Mit lehetne tenni?? Akarok dolgozni de nem vagyok eros testalkatu azert akartam betanitott munkat gyarban. Mert az meg mindig konnyebb mint pl megszakadni komuves mellett meg azok be se jelentenek altalaban. Okj s szakmam van de az se piackepes raadasul munkahelyi gyakorlat nelkul lehetetlen vele elhelyezkedni. Mi a megoldas? F

2018. nov. 1. 08:12
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Kerdezo en adhatok neked otletet. En is voltam munkanelkuli. Targoncasokat sok helyre keresnek, akkor biztonsagi oroket is,. Havi 200 megvan ezekbol. Elmesz es elvdgzel egy hegeszto szakmat, tuti fogsz vele munkat talalni barhol is laksz. Elvdgzel egy burkolo, festo szakmat szinten. Elvegzel egy gyogymasszor, szakmat azzal is sot egyeni vallalkizasban lehet csinalni. Akkor csinalsz sajat koltozteto ceget,v elmesz kolfozteto rakodonak. V ami konnyebb lomtalanitani. Vagy ha ezek sem jok, felkoltozol pestre 60 ert mar kapsz 1 szobas alberletet, es dolgozol netto 200ert pl. Csomagkuldo cegeknel. Vagy security cegeknel. 1000ft kapnak orankent napi 10 ora havi 200 megvan, es lo.ff nem csinalnak a biztonsagi orok.
2018. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!