Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtak már olyat a munkahelye...

Mondtak már olyat a munkahelyen nektek hogy „ez van nem tetszik majd elmész 20an vannak a helyedre“? Mit reagáltál?

Figyelt kérdés

És ugye a sztorihoz hozzá tartozik, hogy jogos dolog miatt vettétek elő a főnököt (2 havi túlórapénz lóg a levegőben de azért további túlórákat várna el) én meg megklrdeztem hogy tőlem is elfogadja úgy a túlórát ahogy ő fizeti? Több hónapos csúszással ráér az majd jelszóval?

Erre mondta "ez van nem tetszik majd elmész 20an vannak a helyedre“.

Én meg erre mondtam hogy oké akkor az a 20 ember beállhat a helyemre túlórázni. És eljöttem műszak végén.

Ez pénteken volt, mi lesz belőle hétfőre nem tudom.


2018. nov. 17. 14:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a főnök hogy 5en vannak a helyedre..mondon akkor betanítom mindet..de nem lett belöle semmi
2018. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

És előhívta a főnök azt 5 embert..... vagy nem vot ott nem 5 de egy se gondolom??

Azt a főnököt is ott kellett volna képen kúrni.

2018. nov. 20. 15:51
 23/25 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy te is ezt mondod..bárkinek meséltem a sztorit mindenki ezzel a véleményel volt, reggel6tol este10ig dolgoztam és én voltam a rosz mindig..be telt a pohár felmondtam, pár hét múlva mondta hogy lenne e kedvem vissza menni..mondom ne már hát az 5ember holvan? Megint támadt amikor meg meguntam ott hagytam egyedül..
2018. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi ember csak blöffölt a kedves "főnök"
2018. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én történetem: irodai munka,fuvarozó cég,a munkakörrel kapcs.munkát csináltam,majd jött hozzá ez is,az is pluszban,a főnök és családja privát ügyeinek intézése(mert az asszony csak a félredugáshoz értett,aztán a h*velygomba kiírtása volt a köv.feladata,de komolyan bárkire rámászott az igénytelen gombás ) hétvégén is munka volt otthon, állandó telefonügyelet éjjel-nappal,Karácsonykor családnál stb... Pofátlan dögök lettek.Aztán egyszer fellázadtam,azt mondta bárki pótolható ám,kapásbol 30 embert itt van a kapu előtt jönne dolgozni. No,én aznap este lepakoltam mindent. Azóta eltelt 7 hónap,ők szopnak :D a gombatelep meg a főnök. Egyébként rendesen megvoltam fizetve,mert be sem jelentett és így kaptam 100 ezret/hó. :D Vicc kategória :D
2018. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!