Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cég lehet olyan anyagi...

Egy cég lehet olyan anyagi helyzetben hogy már a karácsonyi vacsorára se futja neki? Vagy ez csak hozzáállás kérdése inkább?

Figyelt kérdés

A cégnél évekkel sok évvel ezelőtt volt úgymond karácsonyra:

-13. havi bér

- karácsonyi pénzjutalom

- ajándékcsomag

- dízsvacsora


És az évekl alatt szépen lépcsőzetesen minden eltűnt. Nem volt már 13. havi se pénz se ajéndékcsomag se, de a vacsora az maradt. Az indok mindig ugyanaz: anyagiak. Nincs pénz.

És idén eljutottunk oda hogy már karácsonyi vacsora se lesz. Ninc smár erre se pénz.


De létezik hogy tényleg nincs erre se pénz? Azért azt nehezen tudom elképzelni hogy egy tál kajára és egy pofa italra ne lenne pénze a cégnek, annaka cégnek, amelynek vezetője épp most vett 1 misiért új lovat a lovardájába (mert ám az is van neki) és mindezt perzse céges pénzből mi másból.


Szóval mit gondoltok? Nincs pénz vagy ez csak hozáállás kérdése? Nincs rá pénz mert nem szánnak rá pénzt inkább a vezetőség elkölti erre arra-pl a saját lovardájára amit persze a cég fizet?


2018. dec. 12. 08:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
És kinek a hibája, hogy 20 év alatt csak 120 nettóig jutottál?
2018. dec. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani amit eddig. Megérdemled!


Nem vagy képes felemelni a segged a jobb életért, akkor így jártál. Nem a főnökre kéne mutogatni, hogy adja nektek a SAJÁT pénzét, hanem felkelni és keresni mást. Én is voltam ilyen helyzetben, dolgoztam havi 70 ezer forintér, és volt, hogy még azt sem kaptam meg. Megpróbáltunk beszélni a főnökkel, aki erre idegrohamot kapott. Na másnap már be sem mentem. Elköltöztem 120 kilóméterrel odébb és most a háromszorosát keresem és mellé még jól is érzem magam a munkahelyen.

Szóval lehet hisztizni, de tenni is lehetne valamit. Csak ugye három év alatt már bebizonyítottad itt, hogy a hisztin kívül mindenhez hülye vagy.

2018. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

hogy írtam már: lesz ez mnég így se!!!!!!!! majd eljön az idő amikor nem lesz még ez se és közmunkás leszek mert más el se képzelhető.

úgyhogy tíz körömmel kapaszkodok ebbe ami most van mert ha ez se lesz akkor tényleg mindennek vége

2018. dec. 13. 07:51
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondtam. A panaszkodáson kívül mindenhez ostoba vagy.
2018. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!