Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ekkora munkaerőhiány van...

Ha ekkora munkaerőhiány van az országban akkor én miért nem találok még mindig munkát?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve nem találok munkát.Mindennap hallom,hogy munkaerőhiány van.Igaz,nekem csak egy érettségim van.Szakmát nemtudok addig tanulni amíg nincs rá pénzem..

2019. febr. 20. 20:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És ingyenes képzésen voltál? Meg mennyi idő volt?
2019. febr. 21. 15:32
 22/23 anonim ***** válasza:
35%

Igen. Én pofázok folyamatosan a kommentekben az _ingyenes_ esti okj képzésről. 2 éves volt.

A többit most már guglizd ki, mert nem fogom helyetted. Sok sikert!

2019. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert ebben az országban általában polihisztor rabszolgákat keresnek, nem munkaerőt. Az optimális munkaerő az, aki éppen csak elvégezte a tanulmányait, nyolc nyelven makog felsőfokon és legalább 20-25 szakmából 25-30 éves szakmai tapasztalata van. Előny, ha a betöltött munkakörök számával fordítottan arányos hányadú fizetésért állsz a nap 99 órájában rendelkezésre!
2019. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!