Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti észrevettétek hogy a (z...

Ti észrevettétek hogy a (z állítólagos) munkaerőhiány miatt másképp bánnak veletek a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mert ugye elemi logika ha nehezen kapni új embert akkor a már meglevőre nagyon kéne vigyázni.

akinek nincs pénze új cipőre nem áll le focizni az egy szem jó cipőjében mert ha szétmegy nem lesz másik.

Ugyanezen logika alapján ha van egy hely ahol alig van már ember és újat nem igazán kapni mert ilyen bérért már kb senki se jön el, szóval mindez az alapfelállás nem azt kéne eredményezze hogy a még ott levő még meglévő maradék munkaerővel úgy kéne bánjanak mint a hímes tojással?


És nem gyalázni szidni átverni lábtörlőnek nézni őket? mert most ez folyik és én a világon semmi jelét nem látom hogy a vezetőség bármiben is változtatni akarna. Továbbra is mindenki egy szar egy dologtalan lusta senki, továbbra is túlóra az van de pénz érte semmi, továbbra is mennek a szemétkedések a fizetés sose jön időben... stb.

Akkor hol van itt a munkaerőhiány miatt elvileg megváltozott hozzáállás a munkaerőhöz?


2019. febr. 23. 15:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Na ezert nem fogok hinni sosem a Balazska kerdeseiben, es a hasonlokban.

Mernokok sirnak hogy 150-et kapnak?

Epitkezesben ennyit megkaptam 10 eve is.

Jelenleg eretsegi nelkul 200 felett keresek.

Akkor hogy is van ez? Mire verik a diplomasok a melluket?

2019. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"a diplomasok a"



Mondjuk tán azt kéne felfogni hogy a diplomások nem egy homogén halmaz.

Diploma? és milyen? Műszaki? Bölcsész: Orvosi? Pénzügyi? Jogi? Vagy milyen?


Mert egy műszaki az válogathat a 4-500-as ajánlatok közt, a bölcsész meg örül mint majom a farkának ha egyáltalán talál akármit is akármennyiért. Válogatni nem tud mert a semmiből nem lehet.


Tán ennyit kéne felfogni és nem többet de ez sose fog menni.

2019. febr. 24. 16:02
 23/30 anonim ***** válasza:
Balázskától én már semmilyen kérdést nem nézek el. Még komoly, reálisat se. Ezt magának köszönheti.
2019. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Mernokok sirnak hogy 150-et kapnak?"


Agrármérnök környezetmérnök könnyűipari mérnök közl mérnök-ezek mind mind a két kezüket összeteszik a nettó 150-ért.

2019. febr. 24. 16:03
 25/30 anonim ***** válasza:

De ha így megbeszéltük, hogy nem helytállóak Balázska kérdései és nem is ilyen rossz itthon, akkor, kérlek segítsetek és megyek!

Hol lehet szakirányú végzettség nélkül nettó 150 felett keresni, úgy, hogy lehetőleg 2 agysejtnél többet igényel az adott munka???

2019. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Hol lehet szakirányú végzettség nélkül nettó 150 felett keresni, úgy, hogy lehetőleg 2 agysejtnél többet igényel az adott munka???"


Na ja... ha megvan ez a hely nekem is szólja majd jó???


De ha lenne ilyen hely felismernénk mert a városból kiérne a sor az ajtaja előtt a felvételizőkkel.

2019. febr. 24. 21:10
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerzodeses katona vagyok, tessek. Igaz van nemi regisegem is.

Holnap hetfo, reggel 8-kor lehet jelentkezni a legkozelebbi toborzoirodaban.

2019. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én inkább azt vettem észre, hogy amikor a drága főnök elüldöz valakit, akkor utána óvodás kislányokat megszégyenítő módon tud hisztizni, hogy hónapokig nem talál a helyére senkit. De ettől még nem becsüli meg jobban a munkavállalóit.

Persze, ez vezető kérdése. A jó vezető 30%-os munkanélküliség mellett is megbecsüli, és embereknek tekinti a dolgozóit.

2019. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"hogy hónapokig nem talál a helyére senkit. "



Ó hányszor hallottam én ezt amikor a kutya bánásmód és a szar pénz miatt újra elment valaki hogy "megint nincs ember hát nem igaz"

bakker tán addig kellett volna ugrálni míg ott volt normális bért adni és akkor tán el se ment volna.


De a jó főnök szarba se nézte az emberét szar bért adott az elment és indul a hajsza az újért akivel ugyanúgy bánik majd és ugyanúgy szarul fizet majd így az is elmegy. Naná hogy elmegy

2019. febr. 25. 08:20
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem újként munkaerő hiány miatt pár hét múlva kiakarta lökni a szabadnapot már 9 és 10 oraztatott is. Szóltam a szabadnap miatt azt mondta meglátja mit tehet de kifogja fizetni ha dolgozok,mondtam jó akkor másik héten két egymás utáni napot kérek. Erre visszajött 15 perc múlva,hogy rendben a szabadnap vasárnapra, de két egymás utáni napot nem ad inkább másik napot ad másik héten.Utána a többi munkásnak se lökte ki a szabadnapját a részlegen. A 9 és 10 órát is szóvá tettem,hogy 8 órát dolgoznék esetleg néha 9et.Azóta 8.órás a munkaidőm vasárnap meg 7.De mindig mindenért érvelni kell.
2019. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!