Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mennyi pénzt tettél félre...

Te mennyi pénzt tettél félre tanulmányaid után és mióta dolgozol és mennyi tartalékod van most?

Figyelt kérdés

Én közel 2 év 8 hónapja dolgozok és 1.310.913Ft megtakarításom van.


(nincs diplomám se versenyképes szakmám)


otthon élek és még 10-20x ennyi kéne, hogy mindent megcsináljak.


2019. máj. 4. 15:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
3%
És 30 millió nektek sok? Komolyabb nyugati megyében és Budapest agglomerációjában egy kétszintes családi ház 40 milliótól kezdődik. Megyeszékhelyek pedig javarészt faluk egyébként ja.
2019. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
50%

:D ne égesd már magad haver. Persze, a 40 millió valóban sokkal több, mint 30, durva a különbség.


Plusz úgy, hogy budapesten 1,5 év alatt 1 milliót volt képes félrerakni diplomával. Én a dupláját raktam félre úgy, hogy megyeszékhely faluban lakom

2019. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki 1 milliót félre tud rakni akár diplomával, akár anélkül, az már teljesítmény.
2019. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát, 10 millió ja, elég sok :D A megyeszékhely meg fele annyiba se kerül mint Budapest és agglomerációja de akár egy Sopront vagy Győrt is lehet mondani :D Kár égetni magad a butaságokkal. Fingotok nincs arról, hogy mennyivel többe kerül az élet itt, mint máshol. Itt 150k-tól kezdődnek a normális albérletek. 30 millióból meg maximum valami kisebb faluban kapsz egy régi 40 éves házat.
2019. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
63%
És még tudod fokozni is. Nevetséges vagy és nagyon tudatlan a való világhoz. Majd ha végeztél a középsulival, akkor meglátod milyen a való világ, de addig ne szólj bele a felnőttek dolgába
2019. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Tanulmányaim után félmilliós tartozással indulok majd. Terv szerint az első évben semmit nem tudok visszafizetni, szóval mégtöbb lesz. Utána viszont egy éven belül eltűnik majd. Albérletben vagyunk párommal. Most záróvizsgázom.
2019. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%

#15


Szerintem meg te vagy eltévedve. Gyere fel Budapestre csak pár hónapra albérletbe. Majd rájössz, mennyit ér a kis 30 milliód. Aztán majd oszthatod a nemlétező eszed.

2019. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
73%
Minek mennék fel, ha itt többet keresek és fel tudok építeni egy saját, modern házat? Nem vagyok olyan ostoba, mint te, már ne is haragudj. Ha lenne 30 milliód, valószínű, hogy nem albérletben tengődnél kis lúzer
2019. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
12%
És aki itt születik? Az költözzön le a falura? Te nagyon okos. Látom a 8 elemi sincs meg ennyi gondolkodással. De aki ide születik az nem fog csak azért elmenni, mert falun kaphat házat. Itt Budapesten még az elbérlet is többet ér. Te IQ nulla.
2019. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne égesd magad, mert úgy sem tudsz itt senkit meggyőzni semmiről, mert lerí rólad, hogy nagyon buta vagy, se pénzed, se karriered, se jövőd. Csak az irigység, amiért másnak megvan mindene, és ezért még csak nem is kell egy koszos és élhetetlen városba költöznie, hanem lakhat egy 110ezres városban (gyorsan guglizz rá melyik lehet ez) a gazdag kertvárosi részében :) Sz.r lehet neked
2019. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!