Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mennyi pénzt tettél félre...

Te mennyi pénzt tettél félre tanulmányaid után és mióta dolgozol és mennyi tartalékod van most?

Figyelt kérdés

Én közel 2 év 8 hónapja dolgozok és 1.310.913Ft megtakarításom van.


(nincs diplomám se versenyképes szakmám)


otthon élek és még 10-20x ennyi kéne, hogy mindent megcsináljak.


2019. máj. 4. 15:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ez is jó, ügyes. A lényeg, hogy gondolsz erre- Én a fizum 10%-át teszem félre általában, meg van egy heti pénzbedobós rendszerem, azt követem. Nem annyira sok, de van.
2019. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%

3 és fél éve dolgozom 8,7 milliónál tartok, de nem szórom a pénzt. Autóm is egy régi Swift 1.0-m van. Pozitívuma, hogy 5 alatt eszik százon.

A dolog szépséghibája, hogy rezidens háziorvos vagyok és ha saját praxist akarok jó helyen akkor azért lehet, hogy tejelni kell. Szóval a pénz most talonban van, ha esetleg megmarad, akkor lakás alapnak jó lesz.


(mielőtt bárkinek csúnya gondolatai támadnának soha nem fogadtam el hálapénzt)

2019. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%
11 hónapja dolgozom, fél milliót.
2019. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#32: nagyon komoly! Most úgy gondolom, hogy keményen alul vagyok fizetve.
2019. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Van másfél milla kb a számlámon, 18 évig fizetett biztosításom takarékossági visszajáró része.

Van valamennyim a lakástakarékos számlámon amit 7 éve gyűjtögetek, ez nem tudom mennyi, pont mostanában lesz szükségem rá, majd utánanézek.

Ezen túl van olyan 340.000 abból, hogy két hónapja dolgozok teljes állásban, és ennyit tettem félre belőle. (Előtte az egyetem alatt is dolgoztam már, de akkor pont annyit tudtam keresni, hogy szűkösen kijöjjek belőle, félretenni abból nem tudtam egy vasat se.)

Egy év alatt (márciustól márciusig) szeretnék 2 millát összegyűjteni. Mivel én elvagyok összehúzott nadrágszíjjal is, reális célnak tartom. Jelenleg a havi fizetésem durván felét félre tudom tenni.


(Párommal együtt élünk a szüleinél, fizetjük ketten a rezsi felét, plusz magunknak vásárolunk be, stb, ha minden jól megy, nyáron tudunk elköltözni. Autót nem tartok fenn és spórolós vagyok, főleg most, szeretnénk már nagyon elköltözni, ha az sikerül, utána talán kicsit lazítok majd.)


25 vagyok

2019. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!