Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mennyi pénzt tettél félre...

Te mennyi pénzt tettél félre tanulmányaid után és mióta dolgozol és mennyi tartalékod van most?

Figyelt kérdés

Én közel 2 év 8 hónapja dolgozok és 1.310.913Ft megtakarításom van.


(nincs diplomám se versenyképes szakmám)


otthon élek és még 10-20x ennyi kéne, hogy mindent megcsináljak.


2019. máj. 4. 15:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk, túl buta vagy. Az igazi falusi paraszt akik a Fideszt nyomják orrba-szájba. És jah, nem fogok egy nyomi kis faluba költözni :D Mert igen, Kecskemét meg Nyíregyháza odatartozik :D
2019. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
55%
Köszönjuk emese, leégetted szegény pestieket. Nem csoda, hogy mindenki butának tartja őket, ha ilyenek képviseltetik magukat itt is, mint te, kis smileyharcos
2019. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
4%
Itt te vagy az, aki azt hiszi, hogy egy megyeszékhely az ország déli/keleti részében ér bármit egy Budapest-Sopron-Győr vonalhoz mérve :D
2019. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felesleges ezt hangoztatnod olyannak, akinek van sajátépítésű 30 milliós háza, kocsija, munkája és családja, mikor te albérletben laksz és nincs félretett pénzed és életed. Szerintem ez magáért beszél. De te hidd csak, hogy neked van igazad és olyan jó helyen élsz. Ha neked ez jó. Nekem tök mindegy
2019. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjátok már abba! Nem is a kérdésre válaszoltok. Ki kíváncsi erre? Vitatkozzatok privàtban!

Azért kattintottam a kérdésre mert kíváncsi voltam a válaszokra, de sikerült ezt is szétbarmolnotok. Az összes választ jelenteni kéne. Sajnálom a kérdezőt.

2019. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
16%
18:37 Mert a tiéd annyira hasznos, megírhattad volna ezt is privátban. De köszi, sikerült szétbarmolni a kérdést
2019. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Majdnem két évig ganéj fizetésért dolgoztam(akkor voltam hülye, hogy nem mentem máshova de anyám miatt aki betegeskedett otthon maradtam), most 2,5x annyit keresek de ez is csak átlag fizu itt vidéken.


Fidesz...hmm hát annyit igazán megtehetne, hogy a kisvállalkozások adóját csökkenti.


Egyébként 2x lett volna rá lehetőségem de nem szavaztam, mert mindegyik lop csal és hazudik.



Lehet felcsapok programozónak, vagy mérnöknek vagy valami vállalkozást indítok, még 2x évesen belefér nem?



Volt pár nagyobb kiadásom, egyébként 1,8-2 millióm simán lenne ha jobban koplalok. De őszintén nem volt úgy jó felnőni, hogy egy 6000Ft-os farmert is 2x meg kellett gondolnom, hogy megvegyem.

2019. máj. 4. 18:45
 28/35 anonim ***** válasza:
96%
#26: Az enyém sem hasznos de legalább nem veszekszek 3 oldalon keresztül egy másik agyhalottal. Olyan idiótaságokat írtatok, hogy rossz nézni. És erre büszke is vagy. Ilyenekkel van tele az oldal. Az ember kiír egy normális kérdést, utána meg a sok élettelen szétbarmolja. További jó vitatkozást!
2019. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
19:06 ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye
2019. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
52%
Én 4 éve dolgozok 10 milliót sikerült megtakarítanom lehetne több is de nem vagyok skót
2019. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!