Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom egyszerűen a munkát,...

Nem bírom egyszerűen a munkát, milyen alternatívá vannak?

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt az alá-fölérendeltségi viszonyt, hogy egyiknek meg van engedve bármi míg másoknak kuss.

Nem bírom hogy gyakran megaláznak munkahelyeken főnökök, kollégák stb.

Nem bírom mert hajtanak mint a hülyét, mindig 4 ember munkáját kell elvégezni.


Ez pedig mindenhol így van.


2019. máj. 22. 12:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

És már húzzátok is le a válaszom.

Ez a drága mentalitás...

Na én ezért tervezek elmenni az országból. Nem érdekel a kolbászos kerítés, máshol is dolgozni kell, nincs (számomra) ezzel baj. Csak egyszerűen ne én legyek már a kinézett földönkívüli idegen ezzel a(z amúgy normális) hozzáállással...

Néha tényleg úgy érzem, rosszul neveltek a szüleim.

2019. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 Maltodextrin ***** válasza:

Adj le a büszkeségedből, agyalj ki valami megoldást amiben biztos vagy hogy jó lesz neked (pld vállalkozás).


Aztán a tudattal, hogy elkezdtél tenni az ügy érdekében, szépen ki is röhögheted azt ami miatt a kérdést kiírtad.


Minden további kesergés nevetséges és céltalan addig, amíg elő nem állsz valami ötlettel amiért tenni is hajlandó vagy.

2019. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Keresd meg a hozzád illő munkát.

Egyik barátnőm mérnökből lett kozmetikus. Imádja csinálni, egyáltalán nem tartja magát rabszolganak, meg nem kényszer a munka. Főnöke sincs.

Mindenki másban jó, mindenkit más köt le.

Meg kell találni nálad mi ez.

2019. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
55%

Miért, testvérem burkoló, vállalkozóként, nagyon jól megy neki, júliusig be van tàblàzva.

Mivel most a munkaügyi központ segít elindítani egy vállalkozàst, sokan élnek a lehetőséggel.

Ja, hogy egy csempét is megmozdíts az derogál, akkor keseregj tovàbb.

Nem feltétlenül az aktakukacok keresnek ma jól, sőt!

Làtom testvéremen hogy szerencsére mennyire fut neki a szekér :)

És nem Budapesten.

2019. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

33


Nem a hozzám illő munkával van a gond, hanem a munkával egyáltalán, ahogy meg van szervezve.

Belátom, biztos vannak sokan akik szívesen kelnek fel teggel korán és mennek dolgozni meg találkozni szeretett kollégáikkal, de én nem ilyen vagyok. Én pont a kötöttséget, rabszolgaságot, kényszert és gusztustalan személyiségű kollégákat látom az egészben. Semmi szépet.


Érdekes hogy mennyire eltérően tudjuk látni ugyanazt a dolgot. Valószínű a tapasztalatok miatt. Engem ugyanis eddig mindenki hátbaszúrt úgy iskolában, egyetemen mint az összes munkahelyemen eddig. Egymással lehet jobban bánnak de velem úgy bántak mint egy darab szarral.


Szóval egyrészt a kollégák miatt akiket nem válogathatsz meg, másrészt a megkötöttség miatt nem bírom.


Saját vállalkozás sem működne mivel elkerülhetetlen hogy más emberekkel érintkezz. Igazából nekem egy ember elég lenne az életemben csak végre már JÓ ember legyen. Ennyi érdekel ccsak, nincsenek nagy igényeim. Csak ne kelljen másokkal érintkeznem mert nem tudom elviselni az erkölcsi romlottságot, gerinctelenséget már.

2019. máj. 23. 11:09
 36/57 anonim ***** válasza:

az itt válaszolók 600-ezret keresnek kb havonta, meg vállakozók stb. persze hogy nm értik meg miért szívás ez.

én is több ember munkáját végzem belem kilóg a nap végére de minimálbért kapok , mert ennyi jár ,igaz? hiába dögesz meg neked nem kell megélned. JÖhet a kamu szöveg hogy képezd magad persze mikor el se mehetsz mert a szombaton is be kell menni biztos el tudsz menni bármiylen tanfolyamra. de az embet tűr meert nins jobb a pénz meg kell.

2019. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
30%
Ti mindketten hülyék vagytok. De sebaj, az ellenpélda is hasznos. Csövesnek még jók lehettek. Talán.
2019. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

37


Az ilyen intoleráns érzeketlen emberek miatt IS utálom a munkahelyeket. Köszi, hogy alátámasztod a általam leírtakat.

2019. máj. 23. 12:25
 39/57 anonim ***** válasza:
60%

Amilyen a te hozzáállásod, olyat kapsz viszont.


Az ilyeneket, mint ti nagyon szívesen kitennélek egy lakatlan szigetre. Kapnátok nyersanyagot (fém és fa pl) és/vagy ipari hulladékot, amit tényleg kidobnának amúgy (termékek). Emellett magvakat, állatokat.

Aztán éljetek meg, ahogy tudtok.


Miért? Mert egy társadalom működik valahogy. Az asztalodra a kaja munka útján kerül. Azzal valaki dolgozik. A bútor, az elektronika eszköz szintén valaki munkája. Ezeket használod, igaz? És jó, hogy vannak, nem mondanál le róla. Na. Akkor ezért, hogy ezeket megkapd, valamit tenni is kell. Mit terveznél adni?

Ha ezt nem fogod fel, veled van a baj. Elég nagy.

2019. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

39


Inkább megtermelnék magamnak mindent csak erre nincs lehetőség manapság. A lakatlan sziget nagyon jó példa mert ahhoz tébyleg fel kellene fedezni egy szigetet hogy ezt megvalósíthasd, ugyanis manapság minden négyzetcentiméternek tulajdonosa van így nem mehetsz ki sehová önellátó életmódot folytatni csak ha van temérdek pénzed amivel megveszel egy megyényi területet ahol aztán termeszthetsz, vadászhatsz stb. De erre nyilván nincs lehetőség, így marad a rabszolgamunka, mivel tényleg vagy ez vagy az utca. Olyan túl sok választási lehetőség nincs, aki ki szeretne vonulni a társadalomból az jobban teszi ha a temetőbe vonul egyenest mivel nincs lehetőség adva azokbak akik nem szeretnének részt vállalni a társadalomból. Ez a szomorú igazság, mindenre kényszerítve vagy. Csak elég hülyének kell lenni hogy mindezt szeresd és ne vedd észre!

2019. máj. 23. 13:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!