Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom egyszerűen a munkát,...

Nem bírom egyszerűen a munkát, milyen alternatívá vannak?

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt az alá-fölérendeltségi viszonyt, hogy egyiknek meg van engedve bármi míg másoknak kuss.

Nem bírom hogy gyakran megaláznak munkahelyeken főnökök, kollégák stb.

Nem bírom mert hajtanak mint a hülyét, mindig 4 ember munkáját kell elvégezni.


Ez pedig mindenhol így van.


2019. máj. 22. 12:22
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

47


Ne vegyél mérget rá!

De érezd csak jobban magad miatta. Őszintén örülök hogy feldobtam a napod!

2019. máj. 23. 15:36
 52/57 anonim ***** válasza:
Ez a fazon kész xD
2019. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

52


Miért is? Csak mert nem vagyok tucat?

2019. máj. 23. 17:43
 54/57 Maltodextrin ***** válasza:

Ha nem akarsz cégnek dolgozni, de pénzt viszont akarsz keresni, akkor állíts elő termékeket otthon és értékesítsd azokat a neten.


IT projekt, merch tárgy vagy kreatív tartalom elsőre. Azok keresettek.


Ezzel gyakorlatilag rád van bízva a kockázatvállalás, a termékfejlesztés és a kivitelezés. Persze ez csak akkor lehetséges, ha van benned valami vízió, tudás, tapasztalat és akarat.


Ha ez az ötlet sem tetszik, akkor marad a közterületi pad vagy a bűnözői karrier.

2019. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Na majd csak figyelj, mindjárt lesz valami jó kis kifogása erre is, amit szent valóságként fog előadni. :D
2019. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
mi az hogy mint ti? a munkahelyemen kb kijatom a belem , más meg lébecol mert khm ksiebbség és megteheti . na ennyit az egyenlő bánásmódról pl. NEm a munkával van a baj , de ugyanazon a helyen ugyanazon pozicióban legyenek már azonosak az elvárások. egy 10 évvel fiatalabb rom legény szerintem elbírná azt a tempót amit én, sőt. de nem neki nem kell. értem én hogy pozitiv diszkrimináció de ez már túlzás..
2019. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
roma*
2019. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!