Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért van kiakadva mert...

Tanár miért van kiakadva mert bevasaltam rajta a házirendet egy témazáró kapcsán? Nekem volt igazam

Figyelt kérdés

A házirend kimondja: a témazárót a tanár előre köteles bejelenteni (10 nappal) ha ez a bejelentés elmarad, a dolgozat ugyan megíratható, de a jegy csak megajánlott jegy lehet, a diák döntésén múlik elfogadja-e.

A bejelentés az enapló óta hálistennek ellenőrizhet, mert ott kell bejelenteni.

Nem történt meg a bejelentés, mondtam akkor én nem kérem a jegyet.

erre kiakadt hogy ez nem közért hogy mit kérek mit nem. beírta a jegyet.

megírtam az esetet az igazgatónak, mellékelten a házirendet, az bocsánatot kért és kihúzta a jegyet.


de nem értem a tanár miért van kiakadva? mert nem neki lett igaza?


2021. máj. 27. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem neki lett igaza és hát ő tanár, a 95%uk azt hiszi, hogy az ő tárgyuk olyan k**va fontos és csak nekik lehet igazuk. Jól tetted, hogy kiálltál :D
2021. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, mert egy kis hülyegyerek bepanaszolta a főnökénél. Ha bejelenti 10 nappal előre, akkor biztosan 10 teljes napig készültél volna a témázáróra.....
2021. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%

Mert igazad van.

Nálunk is vannak ilyenek sajnos, a legtöbb diák/szülő nem mer szólni sem, pontosan a leírt hiszti miatt. Nálunk egyébként csak egy héttel előre kell bejelenteni.

Vannak tanárok, akik azt hiszik, rájuk nem vonatkozik a házirend, megsértődnek, amikor kiderül, hogy mégis.

2021. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

" 10 teljes napig készültél volna a témázáróra....."


egy percet nem készültem volna a témazáróra, a jegyeim már most elegek a 4eshez, nekem ez elég, tök8 hogy sikerül ez a sokadik semmire se jó témazáró

magasból szartam az egészre.

2021. máj. 27. 09:15
 5/61 anonim ***** válasza:
29%
Akkor hogyhogy nem kérted a jegyet?
2021. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg pont ezért volt kiakadva, mert neked aztán tök mindegy, semmin se változtatott volna, ha nem akadékoskodsz, így meg tök fölöslegesen kicsesztél vele.

Illetve a diákok se tartják be a házirend sok pontját, úgyhogy elég nagy bunkóság egy ilyen emberi mulasztás miatt a szabályokra hivatkozva visszaélni a helyzettel.

Ha még számított volna jegy és amúgy tanultál volna, akkor még azt mondom, hogy megértem, de akkor is inkább akkor lenne érthető, ha amúgy egy jól nevelt, szabály követő ember vagy.

2021. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%
Következő 3 órán meg majd kapod a röpdogákat, szerintem nem érte meg 😂
2021. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
78%

Istenkomplexusos tanár. Azt képzeli, mivel ő felnőtt, te meg gyerek vagy, neki mindig igaza van veled szemben.

Szépen pofára esett!

Neked adok igazat, jól csináltad!

2021. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
37%
A jogodat tudod, de kíváncsi lennék a kötelességedet is ismered-e a Házirendben és mindig be is tartod... Hülye kis pöcs vagy.
2021. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
74%
9, talán ismered személyesen?
2021. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!