Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért van kiakadva mert...

Tanár miért van kiakadva mert bevasaltam rajta a házirendet egy témazáró kapcsán? Nekem volt igazam

Figyelt kérdés

A házirend kimondja: a témazárót a tanár előre köteles bejelenteni (10 nappal) ha ez a bejelentés elmarad, a dolgozat ugyan megíratható, de a jegy csak megajánlott jegy lehet, a diák döntésén múlik elfogadja-e.

A bejelentés az enapló óta hálistennek ellenőrizhet, mert ott kell bejelenteni.

Nem történt meg a bejelentés, mondtam akkor én nem kérem a jegyet.

erre kiakadt hogy ez nem közért hogy mit kérek mit nem. beírta a jegyet.

megírtam az esetet az igazgatónak, mellékelten a házirendet, az bocsánatot kért és kihúzta a jegyet.


de nem értem a tanár miért van kiakadva? mert nem neki lett igaza?


2021. máj. 27. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
39%
A szövege és a hozzáállása alapján ennyi is elég belőle, köszönöm. Nyugodtan lepontozhatsz.
2021. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

mindenesetre azért sem értem, mert a 250 órás kérvényt beadtam elfogadták már 1 hete nem megyek és idén nem is megyek már 1 percre se be-és ezt a tanár is tudja.

akkor nem tök8 neki, hogy akit úgyse lát hónapokig, annak milyen jegye van vagy nincs?

2021. máj. 27. 09:58
 13/61 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk ebben nem értek egyet veled. Attól függetlenül neki osztályoznia kell téged, amit csak évközi jegyekből tehet meg.

Nincs ezzel semmi gond, csak a témazárót be kell jelentenie időben. Vagy ha elmulasztotta, akkor ne a Közértet emlegesse, hanem vegye tudomásul, hogy élsz a jogaiddal.

2021. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: abban igazad van, hogy a tanár nem szegheti meg a házirendet, és ha mégis megteszi, te érvényesítheted a jogaidat.

Az viszont nem érthető, hogy ha neked tökmindegy volt, milyen jegyet kapsz a témazáróra, akkor miért nem kérted a jegyet.

2021. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

"Attól függetlenül neki osztályoznia kell téged, amit csak évközi jegyekből tehet meg."


így van. és 3 jeggyel már zárható vagyok. van már majdnem 10 jegy. akkor mit erőlködik.

2021. máj. 27. 10:26
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekik gondolom ki van adva, hogy milyen időközönként kell témazárót íratni (általában a tankönyvi fejezetek lezárásakor)
2021. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

"Nekik gondolom ki van adva, hogy milyen időközönként kell témazárót íratni "


de a kérdésem nem erről szól. tán olvasd el a kérdést.

2021. máj. 27. 10:35
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
A 15-ös, "akkor mit erőlködik" válaszokhoz írtam hülyegyerek
2021. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
*kérdéshez
2021. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván nem akart kivételt tenni, azért erőlködött. Mert akkor mindenki jegyét törölni kéne. Sokadik jegy meg kell, mert gondolom elő van írva.
2021. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!