Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért van kiakadva mert...

Tanár miért van kiakadva mert bevasaltam rajta a házirendet egy témazáró kapcsán? Nekem volt igazam

Figyelt kérdés

A házirend kimondja: a témazárót a tanár előre köteles bejelenteni (10 nappal) ha ez a bejelentés elmarad, a dolgozat ugyan megíratható, de a jegy csak megajánlott jegy lehet, a diák döntésén múlik elfogadja-e.

A bejelentés az enapló óta hálistennek ellenőrizhet, mert ott kell bejelenteni.

Nem történt meg a bejelentés, mondtam akkor én nem kérem a jegyet.

erre kiakadt hogy ez nem közért hogy mit kérek mit nem. beírta a jegyet.

megírtam az esetet az igazgatónak, mellékelten a házirendet, az bocsánatot kért és kihúzta a jegyet.


de nem értem a tanár miért van kiakadva? mert nem neki lett igaza?


2021. máj. 27. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
33%

Kerdezo, 28 as vagyok.


Ertem a felhaborodasod.


De lehet jobb kapni most egy 3 mast, hogy a jovoben 5 osoket irjal, mint hogy osszeveszni vele, kikerulni a 3 mast es a jovoben 2 esnel jobbat nem kapni.


Majd amikor felnosz, lenyugszol, beletorodsz jobban a sorsodba, es lesz egy munkahelyed ahol rendszeresen tuloraznod kell es nagyon nehez lesz munkahelyet talalni akkor 10x is meggondolod hogy beszologass a szabalyok miatt meg az erkolcstelenseg miatt, majd a vegen meg te fogsz mosolygos arccal tulorazgatni rendszeresen es orulni fogsz hogy egyaltalan van munkad es talan a cipojet fogod csokolgatni a fonoknek.


Ez az elet, baratom. Mindenkinek meg kell tanulnia a helyet.

2021. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

"Tehát nem mersz válaszolni arra, hogy miért nem kérted a jegyet."


Mert CSAK. Mert jogom volt nem kérni és én éltem a jogommal. Ennél több magyarázat nem kellhet senkinek. Jogom volt, éltem a jogommal és pont. nem elég?

2021. máj. 27. 11:37
 33/61 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek meg kell tanulnia a helyet."


így van! mindenkinek! még a semmi nulla életből megbukott minden másra alkalmatlan tanároknak is! még nekik is! most pl az ő helye és kis területe is meg lett mutatva rendesen.

2021. máj. 27. 11:38
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

"Mert CSAK"

Hát kérdező, tényleg nőj fel és higgadj le. Úgy viselkedsz, mint egy makacs óvodás. Játszod itt a nagy jogvédelmi harcost, de ennek nem kell azt jelentenie, hogy akkor is muszáj arcoskodni, amikor nincs rá semmi okod. Mi hátrányod származott volna belőle, ha nem utasítod vissza a jegyet? Semmi. Te írtad, hogy tökmindegy lett volna. Akkor muszáj volt ezt a cirkuszt lerendezni? Elkerülhető lett volna. Te sem jártál volna rosszul és a tanár sem játszotta volna a diktátort, akinek mindent lehet.

Teljesen megérteném, ha a jegy rontott volna az átlagodon, és azt is leírtam már, hogy attól, mert valaki tanár, még nem áll jogában diktátort játszani és igenis tartsa be mindenki a házirendet, de fölöslegesen nem érdemes szítani a feszültséget.

2021. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
83%

Fiam.


Par ev es lenyugszol es sajat magadon fogsz nevetni.


Hidd el, mindannyian ilyenek voltunk.

2021. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
83%
Elobb utobb mindenki atestik a serdulo/tinedzserkoron. Lehet te tul keson esel at rajta es a tobbinek tobb esze van mint osztone.
2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam, hogy miért nem szóltál, ha már akaratod ellenére beírta a jegyet. Azt írtam, hogy teljesen fölösleges volt visszautasítani a jegyet, amint arra te is utaltál. Szépen kiforgattad, amit írtam, vagy teljesen félreértetted.
2021. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

"Szépen kiforgattad, amit írtam, vagy teljesen félreértetted."


nem tudom értelmezni amit írtál vagy szólok vagy nem. Harmadik lehetőség nincs.

Újra megkérdezem : kussolnom kellett volna? aztán mégis miért? Mert "neki" van igaza? HÁT NEM. nem neki van igaza, fejére is koppintottak.

ehhez van még kérdés?

2021. máj. 27. 12:29
 39/61 anonim ***** válasza:
95%

Ajanlom, hogy surgosen probalj meg valtoztatni a hozzaallasodon.


Ezzel a viselkedessel nem fogsz sokra jutni az eletben. Talan pont hogy ellenkezo iranyba fog vinni.


Van egy erzesem hogy beloled alakulnak ki az olyan munkavallalok kesobb 10 ev mulva, akiket ki nem allhatnak a tobbiek mert allandoan szekal masokat meg kotoszkodik.


Teged vagy nem nevelnek vagy nem neveltek es nem tudod mikor kell leallni vegre es bekussolni.

2021. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
91%
Tudod mi a gond az olyanokkal, mint te? Hogy csak az agresszív kommunikációs stílust ismerik. Ez az egész olyan, mintha ordítva, káromkodva adnád mások tudtára a nézőpontodat. Ilyen esetben hiába lehet tartalmilag igazad, ha a közlés hogyanjával kommunikációs gátakat állítasz fel, mások el fognak küldeni a fenébe. És jogosan. Így nem nyered meg az emberek szimpátiáját és sokszor az egyetértését sem. Tanulj némi empátiát.
2021. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!