Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért van kiakadva mert...

Tanár miért van kiakadva mert bevasaltam rajta a házirendet egy témazáró kapcsán? Nekem volt igazam

Figyelt kérdés

A házirend kimondja: a témazárót a tanár előre köteles bejelenteni (10 nappal) ha ez a bejelentés elmarad, a dolgozat ugyan megíratható, de a jegy csak megajánlott jegy lehet, a diák döntésén múlik elfogadja-e.

A bejelentés az enapló óta hálistennek ellenőrizhet, mert ott kell bejelenteni.

Nem történt meg a bejelentés, mondtam akkor én nem kérem a jegyet.

erre kiakadt hogy ez nem közért hogy mit kérek mit nem. beírta a jegyet.

megírtam az esetet az igazgatónak, mellékelten a házirendet, az bocsánatot kért és kihúzta a jegyet.


de nem értem a tanár miért van kiakadva? mert nem neki lett igaza?


2021. máj. 27. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

"Ehhez merészség kell? minek kéne."

Azért, mert sokan félnének a bosszútól, tehát hogy rászáll a tanár, felelteti, direkt szivatós kérdéseket tesz majd fel, stb.

Sokan a munkahelyükön is ezért csicskulnak be, mert félnek, hogy ha ma visszaszól, akkor holnap már be sem kell menni dolgozni, és ha hitele van vagy albérletet fizetni, akkor ettől okkal tart.

Abban viszont veled értek egyet, hogy az igazunkért ki kell állni, ha megtehetjük.

2021. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

45


Sokan a munkahelyükön is ezért csicskulnak be, mert félnek, hogy ha ma visszaszól, akkor holnap már be sem kell menni dolgozni


Ez attol fugg milyen munkat vegzel. Ha gyarban dolgozol peldaul ott beszolsz a fonoknek valami ilyesmit mint a kerdezo egybrol repulsz.


De ha mondjuk egy nagyon produktiv es kreativ informatikus vagy egy kisebb csapatban ahol minden tagnak az inputja szamit es a vallalat a hosszu tavu munkamegorzesre tamaszkodik, akkor talan megteheted hogy elmeseled a vezetosegnek a bajaidat, de akkor is orulj ha meghallgatnak.

2021. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
46, Igazad van, de én most a nagy magyar átlagra gondoltam, a sok helyettesíthető munkaerőre.
2021. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. A konkrét kérdésben igazad volt. Sajnos sok kolléga nem tartja be ezeket a dolgozatokra vonatkozó előírásokat. Velem egyszer fordult elő, hogy kicsúsztam a kéthetes javítási határidőből, egyesével végigkérdeztem a diákokat, hogy kérik-e a jegyet. Sokak arcán láttam, hogy más tanároktól nincsenek ehhez hozzászokva. DE:ha velem szemben képnél fel ilyen stílussal, mint amit itt előadsz, akkor attól a perctől szemernyi jóindulattal sem viseltetnék irántad. Tűpontosan betartatnám a szabályokat, ha a dolgozatod ponthatárra esne, nem keresgélnék neked plusz pontokat, stb. Hidd el, te sz.vnád meg.
2021. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

...és most készülj fel arra, hogy innentől kezdve orbitálisan meg fog fingatni mindig.


Nem lesz igaza, de a pedagógusok ilyenek.


A jövőben lesz majd egy tucat rossz jegyed, most meg lett volna csak egy.


Biztos megérte?

2021. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

"Biztos megérte?


MEG. A LEGHATÁROZOTTABBAN MEG.


Ez egy pillanatra sem lehet kérdés.


Főleg úgy nem, hogy mint már utaltam rá, a köv tanév az hol van még, ki tudja a tanár nem vált-e sulit, ki tudja én nem váltok -e sulit...


Újra magamat idézem az egyik évben az egyik tanév habzó szájal fenyegetett hogy találkozunk ősszel!! Na én ott voltam ősszel. Ő nem.

Zajlik az élet.

2021. máj. 27. 15:35
 47/61 anonim ***** válasza:
96%
Akkora arcod van, hogy hogy csoda hogy elbírja a fejed. Majd az első jó nagy pofon után, körülötted is zajlani fog az élet...
2021. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

"Majd az első jó nagy pofon után, körülötted is zajlani fog az élet..."


Jó. azt majd kivárom, oké?

2021. máj. 27. 17:34
 49/61 anonim ***** válasza:

"Akkora arcod van, hogy hogy csoda hogy elbírja a fejed."

De csak amíg le ne érvelik. Pl. a 48-as kommentre meg még jó néhányra nem tud mit reagálni.

2021. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

"DE:ha velem szemben képnél fel ilyen stílussal, mint amit itt előadsz, akkor attól a perctől szemernyi jóindulattal sem viseltetnék irántad"


Magasból leszarom én egy tanár akármilyen indulatát velem szemben. ezek SENKIK, minden másra alkalmatlan szarok, ha alkalmasak lennének bármire ott lennének és nem itt bohóckodnának annyi pénzért amennyiért egy segédmunkás se megy el melózni.

2021. máj. 27. 21:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!