Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért van kiakadva mert...

Tanár miért van kiakadva mert bevasaltam rajta a házirendet egy témazáró kapcsán? Nekem volt igazam

Figyelt kérdés

A házirend kimondja: a témazárót a tanár előre köteles bejelenteni (10 nappal) ha ez a bejelentés elmarad, a dolgozat ugyan megíratható, de a jegy csak megajánlott jegy lehet, a diák döntésén múlik elfogadja-e.

A bejelentés az enapló óta hálistennek ellenőrizhet, mert ott kell bejelenteni.

Nem történt meg a bejelentés, mondtam akkor én nem kérem a jegyet.

erre kiakadt hogy ez nem közért hogy mit kérek mit nem. beírta a jegyet.

megírtam az esetet az igazgatónak, mellékelten a házirendet, az bocsánatot kért és kihúzta a jegyet.


de nem értem a tanár miért van kiakadva? mert nem neki lett igaza?


2021. máj. 27. 09:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
61%
A 11-esnek igaza van amúgy :D
2021. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

"Mert akkor mindenki jegyét törölni kéne"


NEM. könyörgöm miért kéne. a diák JOGA eldönteni kéri-e a jegyet. Ha a diák nem szól hogy nem kéri, akkor kéri. evidens nem?

ha 30ból csak 1 szól akkor az az 1 jegy töröl, az összes többi marad.

Hát így szól a házirend, tán el kéne olvasni, és nem csak a diáknak hanem a tisztelt magát túldefiniáló tanárnak is.

2021. máj. 27. 10:43
 23/61 anonim ***** válasza:
55%

Anno de jó lett volna ilyen, ahol nyomon lehet ezeket követni. Volt, hogy egy hétvégénk +1-2 munkanap volt a felkészülésre... 🙄


Azért van berágva, mert igazad volt. Sok hülye tanár azt hiszi, hogy még mindig ők az Atya Úr Istenek! Ők elvárnak, de oda-vissza ez már nincsen meg.

Az igazgató viszont rendes volt.

2021. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy elkezdi, a többi is elkezdheti, ha meri. Egyébként azzal egyetértek, hogy a házirendet be kell tartani a pedagógusnak is, hiszen ha ő sem tartja be, hogy várhatja el a diákoktól, hogy ők betartsák. Mondjuk én félnék, hogy ezekután csak azért is szarrá feleltet majd, mert azt megteheti.
2021. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, arra nem mersz válaszolni, hogy ha neked tökmindegy volt, milyen jegyet kapsz a témazáróra, akkor miért nem kérted a jegyet?
2021. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

"hogy ezekután csak azért is szarrá feleltet majd, mert azt megteheti."


majd szept 1-ől, mert addig a lábam be nem teszem.

250 órás kérvényt leadtam elfogadták.

és ugye szept 1 hol van még addig a tanár is én is iskolát válhatunk... volt már olyan tanárom aki habzó szájjal fenyegetett hogy majd találkoznunk még a köv tanévben! én ott voltam, ő már nem. Iskolát váltott.



"Ha egy elkezdi, a többi is elkezdheti, ha meri."


ehhez merészség kell? minek kéne.

csak ugye amíg 99% azt tudja mi az a házirend, addig .. ő bajuk.

2021. máj. 27. 10:57
 27/61 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván azért van kiakadva, mert mindig is ez a tenyérbemászó, kis házmester voltál és nagyon irritálsz mindenkit magad körül. Ettől függetlenül a jegy törlés jogos, a vergődésed pedig unalmas.
2021. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
69%

Bar a felhaborodasod elismerendo,


Sok sikert a jovoben ha a tanar meg tanit teged.

2021. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Tehát akkor összegezzük.

Az itteni szar prolik szerint mélyen kussolnom kellett volna, nem szólni tűrni és kussolni, mert a tanár az atyaúristen akinek mindig igaza van, és az ember dolga nem más mint összehúzza magát jóó kicsire és még fingani is csak az atyaúristen engedélyével mer, és bocsánat kér azért is hogy él.


Valahogy így gondoltátok?


Kussolás és tűrés mert ő van fenn és én lenn.

Ócska szar kádárproli dinoszauruszok.

2021. máj. 27. 11:26
 30/61 anonim ***** válasza:
83%

Tehát nem mersz válaszolni arra, hogy miért nem kérted a jegyet.

Téged minősít, és nem pozitívan :)

2021. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!