Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én gyűlölőm az iskolát?

Csak én gyűlölőm az iskolát?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, még egy évem van hatra. A gondom nem is igazan a tanulással van, a tanárok szeretnek, tisztelettudó es jo magatartású diák vagyok. Az osztalytarsaimbol rohadtul elegem van, emiatt teljesen elmegy a kedvem a bejárastol. Nem kozositenek ki, vagy gunyolnak, bar ha igy lenne is tennék rá. Uvoltoznek, nevetgelnek dobálóznak mint a 10 evesek, foleg a fiúk. Csendes vagyok, nincs nagyon kihez szolnom. Szünetekben zenét hallgatok stb nem tudok senkivel jol elbeszélgetni ezert ugy erzem csak átvészeljék az iskolát. Par emberrel vagyok jóban, de ok is idegesitenek, csak beszélőviszonyban vagyunk. En vagyok nagyon ellenséges? A 30-40esekkel jol kijövök, ezek a gyerekes figurák szunak szemet :D mar rendesen sz@&ul erzem magam bent emiatt. Ugy erzem nagyon sok gyűlölet is van bennem sajnos es feszült vagyok. Mindenki azt mondta, ezek legsznek a legjobb éveim, en meg minden nap varom hogy mar menjek haza. Nem szeretem a velem egykoruakat. Őszinte voltam, ne oltogassatok

Mas is járt mar igy?

18/L



2021. szept. 27. 14:45
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Átvészeljem* bocsi

Szoval igen, rossz a társaság es zavarnak nagyon, irritalnak

2021. szept. 27. 14:47
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 évvel vagyok nálad idősebb, de néha még most is megesik hogy félálomba ébredezek, és kattog az agyam, hogy úr isten tanulnom kellett volna az iskolára meg leckét írni, meg ilyenek, aztán felébredek, hogy de jó hát már ezer éve nem járok iskolába. Nagyon rossz érzés. :D
2021. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%

Valahol benned is van a hiba.

18 évesen nem kell és nem is érdemes mindent nagyon komolyan venni.

A kitartó tanulás mellett tudni kell lazítani és ökörködéssel levezetni az iskolai feszkót, hogy aztán felnőve is megmaradjon a gyermek lelked, aki épvezi az élet apró örömeit.

2021. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. 16 évem
2021. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

3as

Sajnos nem tud nem idegesíteni hogy senkihez nem tudok szolni. Ráadásul gyerekesek. Nem mondom hogy szorongok meg gyomoridegem van mert ennyire nem veszes a helyzet szimplán zavarnak, es utalok bejarni. Kisebb csoportokba ( mert vannak olyan oraim) jobban vagyok mert nincs hangzavar.

2021. szept. 27. 14:57
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Én is gyűlölöm az iskolát.


Pont itt van egy a tömbünkkel szemben, és az összes kis köcsög autóval jár, én meg nem tudok parkolni miattuk!

2021. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
76%

Férfiak és a nők eltérően érnek, mármint korban.

És hát nem -en belül is van jó ócskán eltérés.

Kinek mikor jön a hormon löket.


Van hogy te érzed gyerekesnek őket de a 40 -esek meg téged fognak annak érezni. Azzal alakítsál ki jó kapcsolatot akivel kijössz, ne a korát nézd. Spec éretlenebb voltam a kortáraimnál, szerintem.


Osztálytársaid meg kiélik magukat, máshol nem lehet, nem vagytok együtt, többség otthon gubbaszt. Ez ne frusztráljon, csak fogadd el. Úgy se tudsz vele semmit sem kezdeni. Barátaidat viszont te válogathatod meg.


Jó duma így persze, de változtatni nem tudsz azon hogy most nem tudsz kijönni a többiekkel. Vagy olyanokat kellene jobban megismerned akiket még nem ismersz az osztályban, vagy az iskolában kéne szétnézni.


Iskolán kívül vannak ismerőseid, barátaid akikkel kijössz?


Ha nincs vagy kevés akkor azokat kell felszaporítani. Akikkel minőségi időt tudtok együtt tölteni.

2021. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj csak ilyen meg nem értett kamasz vagy aki úgy érzi, hogy mindenki hülye csak ő apacs helikopter tök ugyan ilyen voltam kinövöd 1-2év, korral jár :D
2021. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Mert is lennek meg nem érett? Mások lehuzasa tesz teged boldogabba, ugyanolyan lehetsz te is :D Miert nem lehet elfogadni ha valaki érettebb a koránal? Sokan csak a kifogásokat kerestek csak azért hogy másokat lehuzzatok

Amúgy nem sulin kivul sincsenek nagyon mert keves emberrel ertek egyet meg stb kamu barat meg nemkell mai világba szinte csak az van. Iskolában hogy kene keresnem? Szia barátkozunk mint az oviban?

2021. szept. 27. 15:36
 10/41 A kérdező kommentje:
Egyébként a baratom is egy önálló érett felnőtt 27 eves normalis férfi es o valamint mindenki akivel eddig ismerkedtem beszélgettem mondta hogy sokkal érettebb vagyok a korommal belsőleg szoval errol ennyit
2021. szept. 27. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!