Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én gyűlölőm az iskolát?

Csak én gyűlölőm az iskolát?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, még egy évem van hatra. A gondom nem is igazan a tanulással van, a tanárok szeretnek, tisztelettudó es jo magatartású diák vagyok. Az osztalytarsaimbol rohadtul elegem van, emiatt teljesen elmegy a kedvem a bejárastol. Nem kozositenek ki, vagy gunyolnak, bar ha igy lenne is tennék rá. Uvoltoznek, nevetgelnek dobálóznak mint a 10 evesek, foleg a fiúk. Csendes vagyok, nincs nagyon kihez szolnom. Szünetekben zenét hallgatok stb nem tudok senkivel jol elbeszélgetni ezert ugy erzem csak átvészeljék az iskolát. Par emberrel vagyok jóban, de ok is idegesitenek, csak beszélőviszonyban vagyunk. En vagyok nagyon ellenséges? A 30-40esekkel jol kijövök, ezek a gyerekes figurák szunak szemet :D mar rendesen sz@&ul erzem magam bent emiatt. Ugy erzem nagyon sok gyűlölet is van bennem sajnos es feszült vagyok. Mindenki azt mondta, ezek legsznek a legjobb éveim, en meg minden nap varom hogy mar menjek haza. Nem szeretem a velem egykoruakat. Őszinte voltam, ne oltogassatok

Mas is járt mar igy?

18/L



2021. szept. 27. 14:45
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ezt mondom. De mindegy
2021. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!