Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én gyűlölőm az iskolát?

Csak én gyűlölőm az iskolát?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, még egy évem van hatra. A gondom nem is igazan a tanulással van, a tanárok szeretnek, tisztelettudó es jo magatartású diák vagyok. Az osztalytarsaimbol rohadtul elegem van, emiatt teljesen elmegy a kedvem a bejárastol. Nem kozositenek ki, vagy gunyolnak, bar ha igy lenne is tennék rá. Uvoltoznek, nevetgelnek dobálóznak mint a 10 evesek, foleg a fiúk. Csendes vagyok, nincs nagyon kihez szolnom. Szünetekben zenét hallgatok stb nem tudok senkivel jol elbeszélgetni ezert ugy erzem csak átvészeljék az iskolát. Par emberrel vagyok jóban, de ok is idegesitenek, csak beszélőviszonyban vagyunk. En vagyok nagyon ellenséges? A 30-40esekkel jol kijövök, ezek a gyerekes figurák szunak szemet :D mar rendesen sz@&ul erzem magam bent emiatt. Ugy erzem nagyon sok gyűlölet is van bennem sajnos es feszült vagyok. Mindenki azt mondta, ezek legsznek a legjobb éveim, en meg minden nap varom hogy mar menjek haza. Nem szeretem a velem egykoruakat. Őszinte voltam, ne oltogassatok

Mas is járt mar igy?

18/L



2021. szept. 27. 14:45
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
mi számít neked vergődés nek? Azt hogyha valaki elmondja a saját nézőpontját? Tudtommal arra való ez az oldal. Miért nem bírod felfogni hogyha másnak van igaza? Ennyi erővel te is ugyanúgy vergődsz mert nem bírod felfogni😀
2021. szept. 27. 15:55
 22/41 anonim ***** válasza:
43%
Valaki adjon már neki egy nyalókát, vagy cumisüveget. Hátha lehiggad egy időre.
2021. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
26%
Egyet értek, ezt a tinihisztit el kell engedni.
2021. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kaptam érdembeli választ arra hogy ebben mi a hiszti. Szomoru világot élünk 😀 a vélemény nyilvánítás mar az ?
2021. szept. 27. 15:59
 25/41 anonim ***** válasza:
63%
Segíteni akartunk, te mindenkibe és mindenbe belekötöttél. Részemről ennyi.
2021. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Én senkine nem kötöttem bele csak megvédtem magam azután hogy azért mert elmondtam a véleményem gyerekesnek kellett nevezni valamint hogy én háborgok közben csak elmondtam a véleményem
2021. szept. 27. 16:15
 27/41 anonim ***** válasza:
49%

Azért mert gyerekesen adod elő a véleményed. Nem azért amit mondtál, hanem ahogy mondtad. Aki tényleg érettebb a koránál, az nem fog neki állni a 27 éves palijával meg annak az ismerőseivel próbálni önigazolni a saját kis bizonytalan világképét magáról. Ennyi.


Majd ha idősebb leszel és TÉNYLEGESEN érettebb akkor lehet érteni fogod már hogy miről beszéltünk.

2021. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
33%

Milyen unalmas ember lehetsz, aki soha nem tudja elengedni magát és mindig csak komolykodik...

Nagyon boldogtalan életed lesz így.

2021. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Inkább komoly vagyok mint infantilis de éppen ez az hogy komoly vagyok tehát ez a kettő üti egymást. A másik meg mi az hogy hogyan? Írás alapján hogy lehet bármit is megállapítani alapjáraton félreérthető az írás a csetelés én életemben amit ettem még az alapján
2021. szept. 27. 16:48
 30/41 A kérdező kommentje:
Nem ítélkeztem* Jó sok idővel rendelkeztek hogyha ez alapján ítéltek meg valamit ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok
2021. szept. 27. 16:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!