Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jól tettem ezt ebben a helyzet...

Jól tettem ezt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és egy volt gimis osztálytàrsam ma bejelölt Facebookon. Na most azt el kell mondani, hogy szegényke olyan bunkó,mint a föld és az érettségi óta akárhányszor jött velem szembe az utcán,valahogy a köszönés nem ment neki. Eleinte köszöntem én, de mikor már harmadszorra sem bírt visszaköszönni, úgy döntöttem, én sem köszönök neki többet ha találkozunk. Ez így is volt.

Aztán ma bejelölt Facebookon,meg is lepődtem rajta. Aztán úgy gondoltam, ha már Facebookon olyan emberek az ismerőseim, akikkel jóban is vagyok, akkor ő nem az akit vissza kellene jelölnöm. Nem is jelöltem és írtam neki egy Messenger üzenetet, hogy ha 18 év alatt nem sikerült egyszer sem visszaköszönnie úgy, hogy 4 évig osztálytársak voltunk és az utcán rendre elfordította a fejét ha meglátott, akkor nem gondolom, hogy most kellene bratyiznunk. Nem írt rá semmit aztán.

Szerintetek bunkó voltam, vagy foglalkozni sem kellett volna vele?


márc. 22. 21:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy nem ismert fel, rossz az arcmemóriája. Vagy tényleg nem látott.
márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
1! Négy azaz négy évig voltunk osztálytàrsak. Mentem el mellette érettségi után is az utcán és köszöntem neki és nem köszönt vissza. Azért ennyire szar arcmemóriája senkinek nincs.
márc. 22. 21:23
 3/38 anonim ***** válasza:
18%
2# De ha nyitni szeretne feléd lehet nem kéne élből elutasítanod.
márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
De 18 év után ne akarjon nyitni már felém. Meg miért akarna, mi közös lenne bennünk, ami miatt jóban akarna lenni?
márc. 22. 21:36
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
36 eves vagy. Kár volt. Nem igazolod vissza, es kész.
márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
36 eves embereknek ilyen problemaik vannak???
márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
6. Igen !
márc. 22. 21:45
 8/38 A kérdező kommentje:
14. Lehet, de kikívànkozott belőlem az ok. 36 évesen.
márc. 22. 22:14
 9/38 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, sokszor az üzenet a "message requestbe" megy, ha nem vagytok ismerősök, így valószínűleg ezért nem olvasta.


Szerintem nem bunkóság, amit tettél, de én személy szerint nem vettem volna a fáradtságot sem, hogy írjak neki. Kitörlöm a felkérést és csinálok valami számomra hasznosabbat, mint hogy feleslegesen hergeljem magam és olyanra pazaroljam az időt, aki nem érdemli meg.

márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A bejelölésre amúgy van tippem. A Facebook ajánl ismerősöket. Van, hogy véletlenül rányomok a jelölés gombra, ahogy Facebookozás közben hirtelen felbukkan ez a rész. Egyszer pl egy ismerősöm profilját nézegettem és meg akartam nyitni egy képet. No de ahogy rányomtam volna, megugrott az egér és véletlenül egy munkahelyi nagyfőnököt jelöltem be.

Vagy aminap véletlenül majdnem bejelöltem az egyik tanáromat (felnőttoktatás), ugyanígy, mert majdnem félrenyomtam.


Sőt, van, hogy másképp néz ki a kit ismerhetek rész, az első ember kicsit nagyobb, ezért olyan mintha bejelölt volna és ha nem olvasod el, akkor azt hiszed a visszaigazolásra nyomsz és közben bejelölöd.

márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!