Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jól tettem ezt ebben a helyzet...

Jól tettem ezt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és egy volt gimis osztálytàrsam ma bejelölt Facebookon. Na most azt el kell mondani, hogy szegényke olyan bunkó,mint a föld és az érettségi óta akárhányszor jött velem szembe az utcán,valahogy a köszönés nem ment neki. Eleinte köszöntem én, de mikor már harmadszorra sem bírt visszaköszönni, úgy döntöttem, én sem köszönök neki többet ha találkozunk. Ez így is volt.

Aztán ma bejelölt Facebookon,meg is lepődtem rajta. Aztán úgy gondoltam, ha már Facebookon olyan emberek az ismerőseim, akikkel jóban is vagyok, akkor ő nem az akit vissza kellene jelölnöm. Nem is jelöltem és írtam neki egy Messenger üzenetet, hogy ha 18 év alatt nem sikerült egyszer sem visszaköszönnie úgy, hogy 4 évig osztálytársak voltunk és az utcán rendre elfordította a fejét ha meglátott, akkor nem gondolom, hogy most kellene bratyiznunk. Nem írt rá semmit aztán.

Szerintetek bunkó voltam, vagy foglalkozni sem kellett volna vele?


márc. 22. 21:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne barátkozz vele, ne írj neki vissza, ennyi.. Kedves akart lenni, lehet érdekelted őt valami miatt, vagy valamiért kedvelt téged. Te nem akarsz vele barátkozni, világos. Nem kell magyarázkodnod. Túléli szerintem..
márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Barátkozni akart veled, de nyugi, szerintem vette a lapot..
márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Barátkozni úgy hogy az utcán 18 évig köszönni sem tudott? Ugye ezt ti sem gondoljàtok komolyan? Hát barátkozzon a nyári villámmal.
márc. 22. 23:19
 14/38 anonim ***** válasza:
64%
Jól tetted!!! Azt is hogy írtál neki!!! Én is így tettem volna és ne féjj mert nem voltál bunkó!!! :) Ő volt bunkó hogy nem válaszolt neked. :( De mongyuk mit vársz az emberek tök egoisták lettek és ő is az. :/
márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
14# Én maximálisan megértelek, Kérdező és értem az álláspontodat is. Csak lehet nem szándékosan volt bunkó, ennyi.. Egyébként kicsit sajnálom őt, hogy mennyire teper, de teljesen hiába. Egy utolérhetetlen szekér után fut. Mindegy, talál majd másik barátokat.
márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
16! Tök jó, hogy mindenki a bunkó csajt védi , aki mint volt osztálytársam éveken át nem volt képes köszönni nekem, majd mintha tök jóban lettünk volna, bejelöl és én meg nem jelölöm vissza és indoklom is. Itt kettőnk közül nem én voltam a bunkó az évek során hanem ő, most meg ne jelölgessen , mert magasról tojok rá .
márc. 22. 23:35
 17/38 anonim ***** válasza:
49%
17# Rendben Kérdező, igazad van.. Ha ettől jobb neked, tégy így. Túléli..
márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Így lesz.
márc. 22. 23:47
 19/38 anonim ***** válasza:
63%
Autista, rossz a szeme, figyelmetlen, barmi.
márc. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
29%
Ha mégegyszer összetalálkozol vele az utcán, majd elmondod a véleményedet személyesen , de szerintem online hagyd békén. Bejelölt.. Bummm.. Nem égbekiáltó bűn.
márc. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!