Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jól tettem ezt ebben a helyzet...

Jól tettem ezt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és egy volt gimis osztálytàrsam ma bejelölt Facebookon. Na most azt el kell mondani, hogy szegényke olyan bunkó,mint a föld és az érettségi óta akárhányszor jött velem szembe az utcán,valahogy a köszönés nem ment neki. Eleinte köszöntem én, de mikor már harmadszorra sem bírt visszaköszönni, úgy döntöttem, én sem köszönök neki többet ha találkozunk. Ez így is volt.

Aztán ma bejelölt Facebookon,meg is lepődtem rajta. Aztán úgy gondoltam, ha már Facebookon olyan emberek az ismerőseim, akikkel jóban is vagyok, akkor ő nem az akit vissza kellene jelölnöm. Nem is jelöltem és írtam neki egy Messenger üzenetet, hogy ha 18 év alatt nem sikerült egyszer sem visszaköszönnie úgy, hogy 4 évig osztálytársak voltunk és az utcán rendre elfordította a fejét ha meglátott, akkor nem gondolom, hogy most kellene bratyiznunk. Nem írt rá semmit aztán.

Szerintetek bunkó voltam, vagy foglalkozni sem kellett volna vele?


márc. 22. 21:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem magadban is érzed, hogy nem kellett volna írni neki, mert ha nem így lenne, meg se kérdezted volna tőlünk, hogy jól tetted-e.


Gondolom az vagy aki én is voltam, aki első dühében cselekszik, aztán gondolkodik el.


Szerintem a jövőben írd meg az üzenetet, de ne küldd el azonnal, hanem mentsd el pl egy word dokumentumba vagy a mobilon a jegyzettömbbe. Tartsd ott 24 óráig. Ha akkor is el akarod küldeni, akkor küldd, viszont nem küldöd el, hanem automatikusan kitörlöd, ha már az idő elteltével letisztázódik benned, hogy nem jó ötlet.


Akkor a jövőben elkerülöd, hogy hirtelen felindulásból írsz, aztán megbánod.

márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Egyszer rám os nagyon megorrolt valaki, holott észre sem vettem. Másra figyeltem. Másreszt sajnos nem.mindenki latbteljesen jól. Nekem is van egy szomszédom akire mérges voltam hohy csak a házban köszön, utcán ignorál. Vissza se köszönt. Aztán egyszer csak lett szemüvege, és máris köszön az utcán is.
márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg nem ismert fel. Mindegy. Hát ha nem akarsz találkozni vele nem kell.. Azt írod nem köszönt 18 évig. Meg azt is írtad nincs semmi közös bennetek. Igazából nekem is volt osztálytársam, akivel nem nagyon beszéltem, de mégis volt 2-3 olyan emlék, ami miatt fontossá és kedvessé vált nekem az adott személy. De szerintem te ezt már úgyis eldöntötted. Nem is akarlak meggyőzni semmiről sem téged. Nem hülye, rá fog jönni egy idő után, hogy rossz ajtón kopogtatott..
márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak most tudatosult benne, hogy milyen értékes embert veszített el, Kérdező.. 😄😄
márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Csak én is ilyen ragaszkodó típus vagyok, ezért tudom beleképzelni magam az ő helyzetébe. Csórikám, hiába teper... 😕😕
márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
En is ilyen problémájat szeretnék.
márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
25# De engem tuti elfelejtett már.. 😟🙁
márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

legbelül azért nagyon érdekelhet téged az az illető ha ennyi energiát szánsz erre a semmiségre.

írsz neki, kiírsz erről egy kérdést a gyakorin, és kommentekben bizonygatod az igazad, közben simán lehet hogy csak véletlen jelölt be.

egy kattintással letudható lett volna ez a szitu

márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, legközelebb köszönj rá hangosan, arra tuti reagál. Egyébként meg az, hogy bejelölt téged Facebookon az is azt jelzi, hogy fontosnak tart.
márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29# Megy el melletted és ráköszönsz, hogy: Szia XY! Ennyi. 🤷‍♂️🤷‍♂️ Ha nem érdekelnéd eleve rád sem írna. :))
márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!