Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jól tettem ezt ebben a helyzet...

Jól tettem ezt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és egy volt gimis osztálytàrsam ma bejelölt Facebookon. Na most azt el kell mondani, hogy szegényke olyan bunkó,mint a föld és az érettségi óta akárhányszor jött velem szembe az utcán,valahogy a köszönés nem ment neki. Eleinte köszöntem én, de mikor már harmadszorra sem bírt visszaköszönni, úgy döntöttem, én sem köszönök neki többet ha találkozunk. Ez így is volt.

Aztán ma bejelölt Facebookon,meg is lepődtem rajta. Aztán úgy gondoltam, ha már Facebookon olyan emberek az ismerőseim, akikkel jóban is vagyok, akkor ő nem az akit vissza kellene jelölnöm. Nem is jelöltem és írtam neki egy Messenger üzenetet, hogy ha 18 év alatt nem sikerült egyszer sem visszaköszönnie úgy, hogy 4 évig osztálytársak voltunk és az utcán rendre elfordította a fejét ha meglátott, akkor nem gondolom, hogy most kellene bratyiznunk. Nem írt rá semmit aztán.

Szerintetek bunkó voltam, vagy foglalkozni sem kellett volna vele?


márc. 22. 21:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A kerdezo biztosan nő. Lehet, az ismeros valami jopasi, aki bejott vagy bejon neki es ezert piszkalja a kis csőrét neki.
márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
28, nem hinném, hogy már foglalkoztatja, mert tegnap óta már nem reagál a kommentekre. Szerintem lecsillapodott és legyen így.
márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%

Vagy megis visszairta csavo, randiztak es azota is jol elvannak, nincs ideje minket informalni a fejlemenyekrol.


;(

márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Kb. óvodás viselkedés ez szerintem. Ha valóban ennyire nem érdekelne ez az ember, akkor már eleve nem érdekelt volna, hogy köszön vagy sem az utcán, de te már ezen is besértődtél. Ez a FB-os dolog meg... nem jelölöd vissza, és nem is fűzöl hozzá kommentet, vagy visszajelölöd ugyan, de azzal a lendülettel leállítod a követését, így soha semmit nem fogsz látni tőle a hírfolyamodban, ennyi. De így most jól megmondtad neki a tutit, de még ez sem elég, egy anonim fórumra jössz ezzel eldicsekedni és bezsebelni a dicséreteket, hogy milyen fasza gyerek vagy. Gratulálok, az vagy! :D
márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
33, ez nem feltétlenül rossz, mert ebből akár lehet házasság és akkor meghív minket a kérdező az esküvőre. Képzeld el, a szertartás után egy lagzi sok kajával, piával és tánccal, na meg persze a tudattal, hogy mi már a rögös kezdetek óta ismertük az ifjú párt. Aztán lesz annyi gyerekük ahányan idekommenteltek és rólunk nevezik el őket.
márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Jo sok kis anonim lesz :D
márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
De gondolj bele, hány "36-os számú anonim" nevű ember szaladgál az utcán? :D Ez egyedi név.
márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Menő :)
márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!