Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem nem érdekelnek a tanárai...

Engem nem érdekelnek a tanáraim, sőt hidegen hagynak, én csak magamat szeretem mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 16:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

A válaszaid alapján agresszív is vagy, nem csak paranoid.

A lehető legkomolyabban mondom: keress fel egy pszichológust. Ez csak egyre rosszabb lesz idővel, ha nem foglalkoznak veled.

2014. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
épp hogy foglalkoznak velem,és ez idegesít engem
2014. júl. 26. 17:46
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Fuss neki még egyszer a válaszomnak, ha nem értetted meg.

Szakembernek kell foglalkoznia veled. Pszichológusnak. Minimum. A Te érdekedben.

2014. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
nem keresek nincs rá szükségem
2014. júl. 26. 17:51
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Általában az emberek jó része hajlamosabb úgy érezni, hogy őt jobban figyelik, mint másokat a környezetükben, szóval ne vegyél rá mérget. Én is gyakran úgy érzem, hogy bámulnak az utcán, de racionálisan átgondolva halvány gőzöm sincs róla, másokat mennyire bámulnak, vagy én bámulónak tűnök-e olykor kívülről. Szóval ne parázd túl.


Amit leírtál, abban még mindig nem látom a "fura" részt, a tanárok szeme diákról-diákra pásztázik, elképzelhető, hogy pl. olyan helyen ülsz, amerre valahogy ösztönösen gyakrabban néznek.


De biztosra egy úton mehetsz: szépen megkérdezed tőlük. Na nem így, hogy minek bámulnak, hanem kikéred a véleményüket pl. az órák alatti teljesítményedről, vagy ilyesmi, ha valami valóban felborzolja a figyelmüket, meg fogják említeni, mi az.


Illetve jó lenne az osztálytársaidat is megkérdezned, hogy festesz külső szemmel, ezt nemhogy mi nem látjuk, de te se biztos, hogy észreveszed. Csak hogy egy példát mondjak, ha egy diák 45 percen át hullamerev tekintettel és arccal bámulja a függönykarnist, az baromi feltűnő és zavarbaejtő, holott lehet, hogy csak elbambult, ábrándozik, de kívülről nézve akkor is elég creepy, remélem így érted a lényeget. Ha az osztálytársak szemében se vagy fura, akkor a tanárokéban sem és csak túlparázod.

2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"nem keresek nincs rá szükségem"


[link]

2014. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
15.ha én egyenesen feléd nézek,és csak nézlek akkor kit nézek te szerinted? téged nem? szóval ilyen szokott lenni,ezt nem képzelhetem be
2014. júl. 26. 17:58
 18/34 anonim ***** válasza:
80%
Javaslom: tanulj, és semmi mással ne törődj az iskolában. Mi szeretnél lenni?
2014. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
ügyvéd ,vagy űrkutató
2014. júl. 26. 18:02
 20/34 anonim ***** válasza:
80%
akkor jó, ezekhez nagyon sokat kell tanulni. Nincs számodra elérhetően valamilyen csillagász szakkör?
2014. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!