Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem nem érdekelnek a tanárai...

Engem nem érdekelnek a tanáraim, sőt hidegen hagynak, én csak magamat szeretem mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 16:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
29.Igen erről beszéltem pontosan,erre gondoltam,csak az a baj hogy nem lehet nem észrevenni,és az a baj hogy azt gondolják hogy hülye vagyok,pedig csak nagyon félek a dolgozatoktól,és pánikba esek,és ilyenkor nem tudok koncentrálni arra amire kéne.
2014. júl. 28. 16:27
 32/34 A kérdező kommentje:
30.Igen akarok változni,de így nem megy ha látom a tanáraimon hogy nem vesznek komolyan,és furának tartanak.
2014. júl. 28. 16:34
 33/34 anonim ***** válasza:
Talán csak a magadnak valóságodon kellene változtatnod. Ha kicsit kilógsz a sorból, talán az soha nem baj és csak téged zavar, hogy a tanáraid figyelnek. Használd ki a figyelmüket!
2014. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
0%
azon is érdemes eltűnődnünk, hogy ha magas szintű intelligenciát imitálni képes berendezéseket hasonlóképpen magas szintű „érzelmekkel” látjuk el, akkor vajon ez nem oda fog-e vezetni, hogy epfenoménként: afféle mellékjelenségként ugyanúgy meg fog jelenni a szeretet mellett például a harag vagy éppen a gyűlölet, mint ahogy a kutyáknál is ott van a hűség mellett a féltékenység is? Én arra tippelek, hogy igen, de lehet, hogy ugyanúgy tévedek, mint azok is, akik néhány évtizeddel ezelőtt elképzelhet lennek tartottak egy olyan, szűk területre koncentráló, „célzott intelligenciát”, mint amilyen a Deep Blue.
2014. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!