Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem nem érdekelnek a tanárai...

Engem nem érdekelnek a tanáraim, sőt hidegen hagynak, én csak magamat szeretem mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 16:53
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
De van miért?
2014. júl. 26. 18:08
 22/34 anonim ***** válasza:

Jajj, nem azt írtam, hogy beképzeled, hogy rádnéznek, valóban rád IS néznek, csak ez nem egyenlő a kiemelt figyelemmel és a furcsa viselkedéssel. Azt írtad a többieknek fel se tűnik, hogy figyeli-e őket a tanár, neked se kéne, hogy ezen pörgesd az agyad (pláne júliusban), hogy most az a tanári szemkontaktus hosszabb volt-e a szerinted normálisnál, vagy sem, ha ezen komolyan rágódsz és stresszelsz, akkor tényleg nem ártana segítséget kérni.


Amikor csoport előtt beszéltem, előadást tartottam, stb, akkor is ránéztem a többiekre, nyilván volt, akire többször vagy hosszabban néztem, anélkül, hogy ez minimálisan is tudatosult volna, x, mert kényelmesebb volt az ő irányába nézni, volt valami érdekes a padján, a frizurája érdekesebb volt, fene tudja. Tényleg túlparázod.

2014. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
22.épp ez a baj hogy nem volt beszéd,így nincs oka figyeltetni
2014. júl. 26. 18:10
 24/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát járjál oda, ha űrkutató akarsz lenni. És felemel ebből a helyzetből, ahol úgy érzed "téged figyelnek" - feljebb nézel, a csillagok felé, és eltörpülnek a hétköznapi események:)
2014. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
24 Igazad lehet szoktam oda járni csillagászatról beszélgetni,de ez nem megy ki a fejemből..sajnos
2014. júl. 26. 18:12
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy miért félsz a szeptembertől?
2014. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem akarom látni a szánalmas tekintetüket..
2014. júl. 27. 11:29
 28/34 anonim ***** válasza:

Na most szánalmasak, vagy félsz tőlük? Mert a kettő üti egymást.

Tudod, itt te vagy a szánalmas. Szokták mondani, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. De te gondolom ezt se fogod megérteni :-D

2014. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, tudom, miről beszélsz. Engem is szoktak nézni és ki is beszélnek (már többször hallottam), hogy az xy milyen kis csendes, minden tanár segíteni akart, hogy többet beszélgessek másokkal... Igen, a tanároknak valóban feladata a segítségnyújtás, de sokszor nem tudják felmérni, hogy az illető diák nem depressziós meg antiszociális, hanem egyszerűen ilyen. Nagyon idegesítő érzés, de a legjobb, amit tehetsz, hogy próbálod lesz*rni, és olyan társaságban vagy, ahol lenni szeretsz.
2014. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Akarsz egyáltalán megváltozni?
2014. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!