Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek melyik tantárgyak?...

Szerintetek melyik tantárgyak? Fontosabbak 1. Irodalom, Nyelvtan, Történelem/ 2. Fizika, Kémia, Földrajz /

Figyelt kérdés
Én szerintem mindenképp a legfontosabb tantárgyaknak ezeknek kellene lennie 2.fizika,kémia,földrajz,titeket nem zavar hogy 7pont ezeket tartják nem érdekelt tantárgyaknak? Pont hogy ezek lennének fontosak az iskolákban;(

2014. nov. 10. 15:24
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
És külföldön nem igazán érdeklik, a magyar nyelv, fölleg hogy minden nyelv más
2014. nov. 11. 11:16
 12/41 anonim ***** válasza:
88%
Hű, hallod, szerintem te ne tanulj semmit, irány a szakmunkásképző, úgyis kevés szakember van. Az persze csak jó, ha érdekel a földrajz, ilyesmi, de túl nagy karrierről felesleges lenne ábrándozni a te esetedben. Nem szivatni akarlak, de jobb, ha most tisztán látsz, mint ha később csalódsz egy hatalmasat. Fogalmazni egyáltalán nem tudsz, helyesírásod is rossz, ezek belépő követelmények a felsőoktatásban és a komolyabb szakmákban.
2014. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen rosszul összerakott, helytelen mondatot, hogy tudsz egyáltalán leírni? Ez, olyan, mintha egy magyarul tanuló külföldi írta volna:


"És külföldön nem igazán érdeklik, a magyar nyelv, fölleg hogy minden nyelv más"


Nem hiszem el. Mindegyik nyelv más? Nem mondod? Ilyen okosságot is rég hallottam.

Egyébként nem a te hibád, hogy buta vagy, az oktatási rendszer és a szüleid tehetnek róla. De most még tudsz tenni valamit azért, hogy legyen belőled valaki és ne egy senkinek nézzenek egész életedben. De ahhoz kőkeményen kellene tanulni, MINDENT, amit az iskolában tanítanak.

2014. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Inkább csak az fáj nektek hogy nem vagyok művészlélek,de feltennék egy kérdést,mit tennétek abban a helyzetben ha olyan szituációba kerülnétek,hogy magatokra maradva egy olyan helyen ahol nincs semmi, egy semmi közepén ahol magatokra hagyva saját tudásotokra hanyatkozva kellene életben maradnotok,mi a fracot kezdetek a nyelvtannal,irodalommal? Petőfi versét fogjátok elemezni?
2014. nov. 11. 13:04
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a suliban fogod megtanulni, hanem Bear Grylls-től :) a földrajz, biosz, kémia órán sincs szó ilyen gyakorlati dolgokról, pedig jó lenne. Mellesleg senki nem mondta, hogy a reál tárgyak haszontalanabbak a humánnál, csak azt, hogy egyenértékűek.
2014. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon lemaradtál a tudomány ágairól,pont hogy sok mindent megtudsz :)
2014. nov. 11. 13:25
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
NEM olyat nem mondunk, hogy lemaradtál a tudomány ágairól, ilyen kifejezés egyszerűen nincs. Mondjuk mondhatod azt, hogy pl. nem figyeltem oda bioszórán, vagy hogy nem vagyok jártas a természettudományokban. Ezek helyes mondatok.
2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Biológia is egy tudomány más része,oh bocs
2014. nov. 11. 13:30
 19/41 A kérdező kommentje:
azért vannak biológusok
2014. nov. 11. 13:35
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Oké, inkább hagyjuk, 12-es válaszom vonatkozik rád, vagy megfogadod, vagy nem.
2014. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!