Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántani fognak ez miatt...

Bántani fognak ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
Másik gimnáziumba mentem és nagyon félek a tesiórától. Extrémen túlsúlyos vagyok és hát így nem tudok úgy teljesíteni ne azt írjátok hogy foggyak le vagy hogy ne foglalkozzak velük hanem hogy ti kicsúfolnátok e engem és hogy ezmiatt kell e tartanom. Mondjuk eddig semmi ilyen nem ért de a tesi az más. Lány vagyok és az osztálytársaim átlagban 16 évesek.

2016. szept. 2. 18:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
74%

Igen, nagy a valószínűsége hogy piszkálni fognak. Nem csak a lányok, leginkább a fiúk.

És azt senki nem mondta hogy nem vagy értékes ember, akár 500 kilósan is. Csak sportolhatnál vmit, mert ezzel magadat teszed tönkre.

2016. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Nem csúfolnálak, de ne törődj bele ebbe a helyzetbe. Ismerek egy lányt, aki 16 évesen elég pufók volt, vagyis hát rendesen kövér. Aztán ezt megunta, elkezdett edzésekre járni, és most folyamatosan őt hozza fel példának az a fitneszterem, ahova járt, hogy nézzék meg, miből mi lett másfél év alatt. Még látszik rajta talán egy kicsi, de ha nem tudnám, hogy nézett ki, szerintem még csak azt sem mondanám rá, hogy most van rajta felesleg. Nagyon jó csaj lett belőle. 16 évesen még te sem vagy elkésve, 18 éves korodra bomba nő lehet belőled, és irigykedni fog rád az is, aki valaha csúfolt. De ezért neked kell tenni.
2016. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Nézd, nem menekülhetsz folyamatosan akkor sem, ha csúfolnak. Mindenhol ugyanez vár. Szedd össze magad, és védd meg magad. Ha nem akarod megváltoztatni a külsődet, fogadd el, és fogadd el azt is, ahogyan az emberek reagálnak rá. Idővel jobb lesz. Az nem megoldás, hogy minden gimiből megszöksz, ha csúfolnak. Nem lesz jobb a következőben sem.
2016. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor ne foglalkozz velük, ha meg mégse jó, akkor meg kezdj el dolgozni az ügyön. Igen, bántani fognak valószínűleg. Erre fel kell készülni, mert sajnos az emberi, főleg a gyerek természet ilyen. Ha más iskolába mész ott is ez lesz. Vagy valóban fogadd el így magad és idővel majd elfogadnak többen is vagy változtass.
2016. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy én 16 éves vagyok csak hogy ők annyi évesek. Egyébként az előző suliban nem volt rám egy rosszindulatu megjegyzés se ilyen tére
2016. szept. 2. 19:08
 16/45 anonim ***** válasza:
Mindegy, hány éves vagy, nem ez a lényeg. Hanem hogy mik a terveid magaddal kapcsolatban.
2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

De most komolyan miből állna elkezdeni rendszeresen mondjuk futni? Az jobb is mint pl. az úszás. És nulla pénz! Csak egy futó cipő kell.


És az egészséges rendben lesz.

2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Nem fogok futni
2016. szept. 2. 19:13
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az új hellyel kapcsolatban is bizakodhatsz, hogy be tudsz illeszkedni. Ha egyszer már sikerült, másodszor sem lesz gond. Fel a fejjel!


A futás elkezdése meg nem olyan egyszerű azért, ahogy azt egyesek képzelik. Én is sokáig utáltam, mert nem tudtam, hogy kell. Kellett valaki, aki megtanít a helyes mozgásra, kétartásra, légzésre, bemelegítésre, nyújtásra, tempóra stb. Ha rosszul csinálod, szenvedés az egész, nem lesz sikerélményed.

2016. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
De a túlsúly miatt beszólogatnak a külsőd miatt, de a másik hogy az egészséged sem lesz rendben hosszú távon.
2016. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!