Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántani fognak ez miatt...

Bántani fognak ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
Másik gimnáziumba mentem és nagyon félek a tesiórától. Extrémen túlsúlyos vagyok és hát így nem tudok úgy teljesíteni ne azt írjátok hogy foggyak le vagy hogy ne foglalkozzak velük hanem hogy ti kicsúfolnátok e engem és hogy ezmiatt kell e tartanom. Mondjuk eddig semmi ilyen nem ért de a tesi az más. Lány vagyok és az osztálytársaim átlagban 16 évesek.

2016. szept. 2. 18:14
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Én megvagyok magammal elégedve. Nem én akarok felmentést tesiről is. Ha ennyire megfelel neked, hogy kövér vagy, akkor miért szégyelled ? Miért félsz a tesi cucctól ?
2016. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem betegsége van a kérdezőnek, és nem tud lefogyni. Vannak, akik így születtek. A szervezetük máshogy használja fel az energiát, és a zsírszövetet nem bontja annyira. Pontosabbat nem tudom mondani, mert laikus vagyok. A tanártól felmentést nem kaphatsz, de a megfelelő orvosnak (háziorvos majd beutal a megfelelő helyre) ezt szépen panaszold el. Ő majd ad felmentést, de gondolom cserébe majd beírat gyógytornára, ahol kifejezetten a kövéreket tornáztatják (de az is lehet, hogy nem irat be, de ha én lennék az orvos, akkor megtenném). Aztán mindezt beszéld meg a tesitanároddal, lehetőleg négyszemközt.
2016. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Télleg nem kérek több választ mert már nem akarok teljessen bestresszelni
2016. szept. 2. 21:24
 34/45 anonim ***** válasza:
41%
Igazából nem a kilóiddal van baj, hanem a személyiségeddel. Nem azért fognak bántani, mert extrém túlsúlyod van, hanem mert egy mindenkire kaffogó Brünhilda vagy.
2016. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
90%

Na várjál már, csak hogy értsem..

Idejössz, előadod a hattyú halálát, majd mikor egy egyszerű kérdést teszek fel, miszerint hány kiló is vagy. NEM VÁLASZOLSZ MERT MAGÁNÜGY?


Egy rohadt anonim oldalon mit kell szégyellni?

Na meg majd az év eleji netfitt felméréseken ahol a testsúlyod lemérik, ott is mondd meg, hogy magánügy :D


Félre ne érts, nem megbántani akarlak, megteszi azt majd más helyettem... de na.


Igazuk van itt sokaknak, nem a kilóiddal vannak itt problémák, hanem a személyiségeddel...

2016. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Miért pontozták le az előző hozzászólásom? És mégis ugyan miért ne lehetne beteg a kérdező? Honnan veszitek, hogy egyszerűen csak lusta? Én hiszem, hogy nem tehet róla.
2016. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

A suliban mindenkit bántanak a többiek, mindegy hogy nézel ki vagy mit csinálsz. Erről szól az iskola. Egymást b..szogatják a kölykök évekig, jól bedepiznek rajta, aztán felnőtt korban visszanézve rájönnek, hogy röhejes volt az egész.

Amúgy meg tényleg fogyj le! Nem azért, mert mások emiatt piszkálnak, hanem azért, mert kövérnek lenni egészségtelen! Ha eddig még nem volt belőle egészségügyi problémád, akkor majd ezután lesz! Vagy direkt beteg akarsz lenni és fiatalon meghalni?

2016. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy "extrém túlsúlyos",az mit takar?

Hány kiló?Ezen mit kell szégyellni?

Ezen az oldalon pont hogy nem tudják ki vagy,az arcod se láthassák,akkor meg?Ha megmondanád így tudnánk segíteni!Mert az se mindegy hogy hány kiló vagy,és hogyan próbálsz lefogyni,illetve mit sportolsz!Azokkal akik meg bántanak,azokkal pedig ne foglalkozz!De egy bizonyos pontnál igazuk van.Nem miattuk kell lefogyni,hanem a te saját egészségedért.Emiatt pedig NEM SZABAD időt spórolni!A te javad lesz!Lehet jól érzed így magad a bőrödben,de azért csak jobban éreznéd magad ha egy karcsú lány nézne vissza a tükörből?


A sulira térve...a felmentést nem javaslom,mert akkor még annyit se fogsz mozogni.De pont azért félsz a tesitől,mert bántanának.Írtad hogy ne mondjuk azt hogy ne foglalkozz velük,és ne adjunk tippeket hogy le fogyj.Akkor mit akarsz?Hogyan akarod ezt kivédeni?


Amúgy nem biztos hogy bántani fognak.

2016. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Anonim oldal, itt senki nem tudja, hogy ki vagy, nyugodtan leírhatod, hogy mit takar az az "extrémen túlsúlyos". Elképzeléseim szerint mondjuk 165 cm mellé 110-120 kg ?

Amúgy nem értem miért ajánlgatják itt olyan sokan a futást... Kövéren nem szabad futni, tönkretenné a térdét. Persze valahol el kell kezdeni, de kezdetnek bőven megteszi a kicsit gyors séta, úszás.


Kérdésre válaszolva pedig:

Nálunk középsuliban nem csúfoltak senkit semmi miatt, és szerintem ez egy jobb iskolában mindenhol így van...

2016. szept. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Jó de az egészsége miatt mozogni mindenképp kell, túrázás is jó, hétvégén. Stb. Tenisz.
2016. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!