Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántani fognak ez miatt...

Bántani fognak ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
Másik gimnáziumba mentem és nagyon félek a tesiórától. Extrémen túlsúlyos vagyok és hát így nem tudok úgy teljesíteni ne azt írjátok hogy foggyak le vagy hogy ne foglalkozzak velük hanem hogy ti kicsúfolnátok e engem és hogy ezmiatt kell e tartanom. Mondjuk eddig semmi ilyen nem ért de a tesi az más. Lány vagyok és az osztálytársaim átlagban 16 évesek.

2016. szept. 2. 18:14
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
19-es köszi szépen a vigasztaló szavakat
2016. szept. 2. 19:21
 22/45 anonim ***** válasza:
Hány kiló is vagy te most akkor tulajdonképpen?
2016. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Nem fogom megmondani mert magánügy
2016. szept. 2. 19:34
 24/45 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek szeretik a jófej kövéreket, akik elfogadják magukat és másokat is. Általában szórakoztatóak. Persze néha beszólnak nekik és akkor nem kell megharagudni.
2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

"Oké lezártam csak akik piszkálnának engem azok nem tudják hogy egy szóval egy életet tehetnek tönkre"


Nem piszkálnálak, mert hatalmas problémád van, és inkább sajnálnálak miatta. Valószínű neked ilyen betegséged van, nem tehetsz róla. De az tudd meg, hogy a túlsúly ugyanúgy tönkreteheti az életed. Az extrém túlsúlyos emberek nem élnek 40-50 évnél tovább, mert nem bírja a szívük. És akkor nem beszéltünk az érrendszeri megbetegedésekről, meg az asztma kialakulásáról. Én a helyedben megmondanám, hogy beteg vagy, lefogyni nem tudsz, és a súlyod terheli a szíved, és nem bírod az idegeskedést sem. De tulajdonképpen ezzel igazat is mondasz.

2016. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

#24


A kövérségnek is vannak fokozatai. Van, akinek még jól is áll egy kicsit, de az extrém kövérek nem tartoznak ebbe a kategóriába. Tornázni szerintem ne is tornázz (a suliban biztos ne). Viszont az úszást ajánlom figyelmedbe. Ott könnyebb vagy, jól tudsz mozogni, stb. Persze ezt is csak így gyógytorna keretében, mert így az osztállyal csoportosan.. Hát, csak szenvedés lenne neked. Mindenki elhúzódna tőled, teljesíteni nem tudnál. Így meg nem éri meg. Akkor már inkább tanulj valamit, valójában az is fogyaszt, ha az agyadat használod.

2016. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne megoldani? Mert utolsó igazad van de hogyan lehet megszerezni ilyen felmentést? Lehetséges hogy a tesi tanár fogja ajánlani?
2016. szept. 2. 20:43
 28/45 anonim ***** válasza:
78%
Igen, fognak piszkálni. És téged jogosan. Lusta vagy megmozdulni, hogy lefogyj. Semmit nem teszel azért, hogy ne lógjon ki a hájad a ruhádból. Igénytelen vagy. És méghozzá azért, mert neked ez jó és cseszel az egészségre. Remélem nem mentenek fel. Nem ártana, ha mozognál kicsit. Szív- és érbeteg akarsz lenni ? Ne sajnáltasd magad és támadj, hanem kezdj el adni magadra.
2016. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Több kioktató választ nem kérek aki engem kioktat az önmagával nincs megelégedve. Nem kérek több választ köszi aki kedvesen írt.
2016. szept. 2. 21:04
 30/45 anonim ***** válasza:
Én nem piszkálnálak, de tudom, hogy vannak, akik igen. Még az ismerőseim közt is. Kell tőle tartanod. Ha ez zavar, akkor muszáj valamit csinálnod a helyzettel.
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!