Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az, hogy nem akarok...

Miért baj az, hogy nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szalagavató, amin lesz keringő is. De engem valahogy nem érdekel. Bár az osztályfőnök kijelölt engem, mint "önként jelentkezőt" de én közöltem, hogy nem szeretnék részt venni a táncban. Mire közölte, hogy ha jelentkeztem, akkor köteles vagyok részt venni. Annyira elment már köztünk a dolog, hogy a végén kijelentettem, hogy akkor a szalagavatóra se jövök el, mire kitört a ribilló. Mondta, hogy beszélni fog a szüleimmel, hogy én mindig minden program alól kivonom magam.

2016. okt. 30. 07:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem akartam beégetni, de nem értem, hogy konkrétan mire gondolt, nem vagyok se menő se kemény.
2016. nov. 6. 12:17
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekünk kötelező volt.De Engem kidobott a partnerem.Egy 10.-es gyerek táncolt helyettem.
2016. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!