Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az, hogy nem akarok...

Miért baj az, hogy nem akarok táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szalagavató, amin lesz keringő is. De engem valahogy nem érdekel. Bár az osztályfőnök kijelölt engem, mint "önként jelentkezőt" de én közöltem, hogy nem szeretnék részt venni a táncban. Mire közölte, hogy ha jelentkeztem, akkor köteles vagyok részt venni. Annyira elment már köztünk a dolog, hogy a végén kijelentettem, hogy akkor a szalagavatóra se jövök el, mire kitört a ribilló. Mondta, hogy beszélni fog a szüleimmel, hogy én mindig minden program alól kivonom magam.

2016. okt. 30. 07:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
vagy már 18 éves? mert ez esetben közölheted vele, hogy önálló, független jogilas is felnőttkorú személy vagy és a kényszerítés mint eszköz, eléggé törvénytelen amely büntetőeljárást von maga után.
2016. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a próbára, beszélj a tánctanárral, hogy téged ne vegyen bele a létszámba, ne tervezzen bele mégegy párost, és akkor nélküled is meg fogja tudja oldani. Úgy alakítja ki a koregoráfus az elhelyezkedést, hogy ne hiányozzon onnan senki, hogy szépen nézzen ki. Butasága ez az ofődnek, hogy azt hiszi, hogy ez nélküled nem tud lemenni, megszerveződni. Csak dumálj a tánctanárral, és ennyi. Megmondhatod neki azt is, hogy ofőd bármit mond, ne hallgasson rá, mert te nem akarsz táncolni, és nem kényszeríthet rá. Sőt, még úgy se mindenkinek egyszerű megtanulni a táncot, hogy érdekli, és motivált. Akkor mi van azzal, akin úgyis látszódna már élesben az előadáson, hogy téged nem nagyon érdekel, szóval csak le tudnát rontani a produkció kinézetét. Hogyha valaki kiszúrná, hogy esetleg téged nem is nagyon érdekel. Szóval ez neked meg a tánctanárnak a dolga, nehogy már kötelezően előírjanak neked valamit. Neked nincs kedved, valószínűleg a tanulmányi eredményeidbe se számít bele, max jót tesz veled, mert próbák helyett is lesz időd tanulni, nálunk speckó volt olyan, hogy valahogy elcsúsztak az időben, és már a helyszínen, a főpróbán dobta össze a tánctanár a produkciót, addig meg mindenki, aki feliratkozott keringőre, végig feszengett , végig stresszelt, hogy most mi lesz. Szóval aznap, pár órával az éles pródukció előtt találták már ki, hogy hogy legyen meg mint legyen. Bár necces volt, de azt már én is néztem fölölről, ennek ellenére kiválóan megoldották a keringősök, de addig meg végig stresszeltek, hogy mi lesz, és ez heteken keresztül tartott.
2016. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*Mármint menj el a próbára szerintem, ha akarod, nézd egy picit, utána szerintem gyere el, minek maradnál
2016. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma voltunk próbálni, kihasználva a szünetet délelőtt. Az a baj, hogy eléggé ön bizalmatlan vagyok meg nem is vagyok olyan csinos, hogy a ruha jól álljon rajtam. De úgy van, hogy vagyunk tizenhárman lányok és tizennégy fiú, így az osztályfőnök is táncol. Mindenki feliratkozott a táncra, azért írt fel engem is, hogy ne keljen más osztályból felhívni senkit.
2016. nov. 3. 17:43
 15/22 A kérdező kommentje:
Annyit javítanék, hogy az iskolai szünetet és úgy délelőtt voltunk. Elmegyek, mert mint ma megtudtam, anyáék kifizették a ruhát, de félek, hogy elrontom az egészet.
2016. nov. 3. 17:47
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez esetben próbáld kihozni belőle a legjobbat. Járj el próbákra, akár gyakorolj otthon és nem lesz gond :) lehet hogy a végén megszereted.
2016. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert van olyan falábam, hogy csoda, hogy nem gyújtottak be vele. De azért igyekezni fogok, hogy ne maradjak szégyenbe.
2016. nov. 4. 16:17
 18/22 anonim ***** válasza:
7%

lehet, hogy most menőnek meg mittudomén minek érzed magad azzal h keménykedsz. pár év múlva rájösz.

egyrészt, marhára nem neked szól ez. A szüleidnek, hogy örüljenek neked. Ha gyereked lesz megérted majd mekkora csalódás lenne ezt kihagyni.

Másrészt a tánc, nos, az szólhat neked is, de egy kúltúrált férfi: beszél idegen nyelven, tud normálisan enni, táncolni, flörtölni. Ahogy egyik osztrák partnerünk mondta "drink hard, work hard". tehát inni és dolgozni is tudnod kell. Ekkor vagy valamire való férfi. szóval kussolj és tedd a dolgod. "Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni."

2016. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Ki érzi magát keménynek, vagy menőnek? Én biztos nem. Amúgy lány vagyok.
2016. nov. 5. 08:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Most beégetted a 62%-ost :D
2016. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!