Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolai lövöldözés történik...

Ha iskolai lövöldözés történik, akkor miért mindig a lövöldözőt ítéli el mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem jutna eszébe OK NÉLKÜL az,hogy megölje néhány iskolatársát. (Ha igen,arról szerintem alapból látszik,hogy valami nem stimmel vele)

Most gondolok arra az esetre,ha valakit olyan szinten zsarolnak,fizikai és lelki terrorban tart egyszerre több osztály/évfolyamtársa,hogy már tényleg nincs más választása. Értelme nem lenne kihívni a rendőröket bizonyíték nélkül és letagadnák a későbbi áldozatok,hogy ártottak volna bármit is az illetőnek.

Nem azt mondom,hogy minden bullying-ra ez a megoldás,sőt. Csak azt nem értem,hogy az ilyen gyilkosokat miért elmebetegezi le mindenki egyből,mikor az előzményekről,körülményekről semmit nem tudnak.



2018. jan. 7. 19:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/149 anonim ***** válasza:
93%

Cuki ahogy ide masoltad valami kutatas anyagat. Nyilvanvaloan egy onallo gondolatod sincs. A probalsz elterni ugy a tematol ugy, hogy az teged igazoljon.


Aki agyonlovi az iskolatarsait az egy beteg ember akkor is ha szivatjak es akkor is ha nem. Hiaba csavargatod a temat, ez akkor is teny. Erre nincs oka senkinek.


Van erettsegid, meg nehany konnyu szakmaban kozepes vizsgad. Ja meg jogsid. Lehidalok. Inkabb foglalkozz mas temakkal legyszi, mert nagyon rosszul kozelited meg. Zsemlekkel, raklapokkal, barmivel massal.

2018. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/149 anonim ***** válasza:

140#

Hol írtam olyat, hogy én lenézem a kétkezi munkásokat? Én annyit írtam, hogy aki az iskolában tanul, az nem pék lesz, meg nem targoncás. Én is kétkezi munkás vagyok, pontosabban utószerelő. A vizsgáim négyesek meg ötösök lettek úgy, hogy egy percet nem tanultam rájuk. Az érettségim szintén, pedig úgy mentem be, hogy a tétel címeket sem tudtam. A pék pedig kifejezetten az a szakma ahol csak be kell járni az órákra és megvan a szakma. A targoncás meg a másik. Bemagolsz egyetlen könyvet és megvan a vizsga. Hát nagy cucc. A jogsitól se kelljen már hanyatt esnem, mert az van nekem is, meg rajtunk kívül még az emberek nagytöbbségének.

A "menők" szekálása helyett meg inkább meg kéne tanulni kezelni a konfliktusokat. Nem tűnt fel, hogy te ugyanazt csinálodmint ők, csak te még ahoz is gyáva vagy, hogy a szemükbe mondd a véleményed. Szerinted ezek a "menők" mind drogos, ostoba, lusta, semmirekellő, vagyik alsóbbrendű emberek, lúzerek, nyomoroncok (valahonnan ismerősek ezek a szavak).

A kötekedőket ki kell közösíteni (ahogy azt veled tették)? Aki úgy viselkedik ahogy az valakinek nem tetszik azt ne vegyük emberszámba(ahogy azt veled tették)? Aki kötekszik a lelki problémái miatt azon nem segíteni kell, hanem meg kell fosztani emberi mivoltától(ez is ismerős ugye)? Ugyanazt csinálnád mint ők, csak te más okot találnál a kirekesztésre.

A való életben pedig ugyanúgy lesznek konfliktusaid, lesznek kiállhatatlan kollégák, lesznek bunkó főnökök, tapló ügyfelek, scaládi problémák és olyanok, akik belédkötnek az utcán, találkozol majd szimplán erőszakos emberekkel. Ezeket már nem oldhatod meg nyavajgással, meg kiközösítéssel, hanem ezeket az eddig elsajátított konfliktus kezelési módszerekkel kell megoldanod.

2018. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/149 anonim ***** válasza:
90%
Azért vagyok elmebeteg, mert van saját véleményem, ami eltér a tiédtől?
2018. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/149 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem is ezek a legkegyetlenebb gyerekek, mert bár brutális, amit tettek, viszonylag hamar végeztek áldozatukkal. Ettől jóval kegyetlenebbek azok, akik bullyingolják (zrikálják) a másikat, általában csoportosan és egy tőlük jóval gyengébbet és ezt akár éveken keresztül. Na ahhoz kell igazi kegyetlenség. A legtöbb ilyen esetben az áldozat öngyilkos lesz, vagy szerez egy fegyvert és bemegy az iskolájába és nekiáll ész nélkül lövöldözni. Hozzánk a híradóból már csak a végeredmény jut el és azt gondoljuk, hogy egy ilyen gyerek a legkegyetlenebb, de szerintem meg azok, akik kiváltanak egy ilyet a másik emberből. Nem védeni vagy felmenteni akarom azokat akik ámokfutással vetnek véget a zrikálásuknak, de az éremnek két oldala van.
2018. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/149 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem kerdeses, de nem indokolja lovoldozest magat. Foleg, hogy valogatas nelkul lo agyon mindenkit.
2018. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/149 anonim ***** válasza:
90%
Mert ők díszpintyek és tiszták..
2018. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/149 anonim válasza:
90%
Felkell bérelni egy profi bérgyilkost és le van tudva a zaklatás.(ha nem akarsz börtönbe kerülni)
2018. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/149 anonim ***** válasza:
58%
És szerinted egy átlag ember hogy kerül bérgyilkos közelébe?
2018. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/149 anonim ***** válasza:
53%
Én nem ítélem el őket...sőt..!
2020. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!