Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolai lövöldözés történik...

Ha iskolai lövöldözés történik, akkor miért mindig a lövöldözőt ítéli el mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem jutna eszébe OK NÉLKÜL az,hogy megölje néhány iskolatársát. (Ha igen,arról szerintem alapból látszik,hogy valami nem stimmel vele)

Most gondolok arra az esetre,ha valakit olyan szinten zsarolnak,fizikai és lelki terrorban tart egyszerre több osztály/évfolyamtársa,hogy már tényleg nincs más választása. Értelme nem lenne kihívni a rendőröket bizonyíték nélkül és letagadnák a későbbi áldozatok,hogy ártottak volna bármit is az illetőnek.

Nem azt mondom,hogy minden bullying-ra ez a megoldás,sőt. Csak azt nem értem,hogy az ilyen gyilkosokat miért elmebetegezi le mindenki egyből,mikor az előzményekről,körülményekről semmit nem tudnak.



2018. jan. 7. 19:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/149 anonim ***** válasza:
75%

70#

Látod? Még a bogyókkal is egy agresszív állat vagy, gondold el mi lenne nélkülük.


És az ilyenek szabadon járkálnak a normális emberek között...

2018. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/149 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a bogyókal mellesleg azért voltam agresszív mert nem tudtam aludni és csak minden második nap aludtam 24 óra ébrenlét után.Mellesleg ha provokálsz mit vársz? Valaki ezért szájba vágna..
2018. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/149 A kérdező kommentje:
Naaa...én is szedek antidepresszánst. Miért baj az,hogy szabadlábon van valaki,aki antidepresszánst szed?
2018. jan. 9. 18:17
 74/149 anonim ***** válasza:
57%
Arról beszél hogy "agresszív állat" vagyok :D aztamindenitneki meg akartam élezni a késeim de ez a mondtat úgy lesújtott...még fel kell dolgozom kell pár év rehabilitáció
2018. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/149 A kérdező kommentje:
Szerintem engem se tart normálisnak a válaszolók 98%-a a felfogásom miatt :')
2018. jan. 9. 18:44
 76/149 anonim ***** válasza:
48%
Melesleg 71 ha ez megnyugtat elmezavarodotak még hatalomra is juthatnak :D csak hogy jól aludj
2018. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/149 anonim ***** válasza:
88%

73#

Nem az antidepesszáns a baj, hanem az, hogy valaki mentális betegséggel küzd és mégsem kezelteti magát/ellenkezik ha kezeltetni akarják.

A dávid azon van most felháborodva, hogy én egyetértettem azzal, hogy őt pszihiáterhez küldték azért mert agresszív volt.


76#

Ez igaz, de viktor nem fog bekattanni és vérengzést rendezni

2018. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/149 anonim ***** válasza:
22%
Én se kezdenék ha meglenne a hatalmam legfeljebb kiközösíttetném a cigókat a Magyarok közűl és k'baszot mocskos sorsuk lenne
2018. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/149 anonim ***** válasza:
19%
Ja és lenne néha egy kis etnikai tisztogatás
2018. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/149 anonim ***** válasza:
88%

"Én se kezdenék ha"

Látod, erről beszéltem. Te lehetséges forgatókönyvnek tekinted azt, hogy vérengzésbe kezdj. A magafajtákat én egy életre bezáratnám egyedül, egy üres sötét szobába

2018. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!