Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolai lövöldözés történik...

Ha iskolai lövöldözés történik, akkor miért mindig a lövöldözőt ítéli el mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem jutna eszébe OK NÉLKÜL az,hogy megölje néhány iskolatársát. (Ha igen,arról szerintem alapból látszik,hogy valami nem stimmel vele)

Most gondolok arra az esetre,ha valakit olyan szinten zsarolnak,fizikai és lelki terrorban tart egyszerre több osztály/évfolyamtársa,hogy már tényleg nincs más választása. Értelme nem lenne kihívni a rendőröket bizonyíték nélkül és letagadnák a későbbi áldozatok,hogy ártottak volna bármit is az illetőnek.

Nem azt mondom,hogy minden bullying-ra ez a megoldás,sőt. Csak azt nem értem,hogy az ilyen gyilkosokat miért elmebetegezi le mindenki egyből,mikor az előzményekről,körülményekről semmit nem tudnak.



2018. jan. 7. 19:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
26%

52#

Még mindig jobb mint lelkisérült szerencsétlenként pszichiátriai szereken élni egyedül a kényszer gyógykezelésen

2018. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 anonim ***** válasza:
23%
Ha megölöd magad utána akkor nem kell kényszergyógykezelés
2018. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/149 anonim ***** válasza:
87%

55#

Akkor egyszerűbb lenne előtte megölni magad.

De látom az előző kommentre nem reagáltál. Mondjuk nem is vártam, hogy veled értelmesn lehet beszélni a témáról, túl mélyen vagy már ahhoz.

2018. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
19%
enye benye... öngyilkosságra buzdítani valakit? Háát ez is bűncselekmény
2018. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy is ha az iskolát állitólag annyira "érdekli" a diákok biztonsága miért nem utalják be a kis barátodat?
2018. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/149 anonim ***** válasza:
67%

54#

Mégis ki buzdított öngyilkosságra? Nem mondtam, hogy öld meg magad, csupán az általad elképzelt szituációban próbáltam a féreg tömeggyilkos agyával gondolkozni. Ugyanis, ha a célja az, hogy véget vessen a szenvedéseinek, akkor egyszerűbb csak a saját életének véget vetni. Az első szám második személyben való írást te kezdted, én csak folytattam.

Az egész buzdítás csak akkor állná meg a helyét, ha te magad lennél az az emberi hulladék aki tömeggyilkosságra készül. Ez viszont terrorcselekmény előkészítése lenne, ami sokkal súlyosabb bűntett. Szóval akkor hívhatom a zsarukat?

2018. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/149 anonim ***** válasza:
66%

55#

Már nem jár iskolába. 22 éves, sikerült neki valahogy egy szín kettes bizonyítvánnyal egy semmire sem jó szakmát összekaparnia és most egy gyárban biorobot.

Amúgymeg ki mondta, hogy az iskolát érdeklik az ilyenek? Könyörgöm, a magyar oktatásról beszélünk.

2018. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/149 anonim ***** válasza:
74%
david5551, te nagyon el vagy tajolva, ha szerinted a gyilkolas tenyleg megfoszt a szenvedesektol. Az csak meg melyebbre huz, de neked hiaba beszel az ember, ahogy latom..
2018. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
74%

#22-es vagyok. Válaszolva a kérdésedre az emberek logikus lények, csak a tények éredklik őket. Tény, hogy ártatlan iskolások haltak meg. Az senkit sem érdekel, hogy mi volt a gyilkos indoka. Az, hogy ő is szenvedett nem változtat semmin, ettől nem kap bűnbocsánatot, és senki sem fogja kevésbé elítélni.

Ha megnézed nagyon sok sorozatgyilkosnak nehéz gyerekkora volt, mégsem sajnáljuk őket. Azért, mert az ő szenvedése eltörpül amellett, amit az áldozatoknak okozott. Emberi szörnyek, csak ennyit tudok mondani. Nekem is volt egy hasonló ismerősöm. Látszólag egy rendes, és kedves fiatalembernek tűnt, pincérként dolgozott. Drogfüggő volt, és mikor már nem volt pénze a szerre, ellátogatott a nagyszülőkhöz. Ott se kapott túl sokat, válaszként egy kisbaltával brutálisan meggyilkolta a saját nagyszüleit, aztán elmenekült. A holttestekre a 12 éves húga talált rá, akire ezután évekig tartó rehabilitáció várt.

A szóban forgó fiatalember öccsével laktam akkor együtt, lakótársak voltunk. Máig emlékszem az ordítására, és arra, ahogy a rendőrrel ordítozik a telefonon. Aztán, feltették a pontot az i-re akkor, amikor a gyilkos önként ment be a rendőrségre. Akkor tudta meg, hogy a bátyja meggyilkolta a nagyszülőket. Mit ne mondjak, borzalmas dolog volt ezt kívülről átélni. Ez úgy 2-3 éve lehetett, akkor voltam olyan 13 éves.

Nem sajnálom a gyilkost, egyáltalán nem. Biztos hogy neki se lehetett könnyű élete, de az eltörpül amellett, hogy egy szörnyeteg lett. Az eset után mindenki csodálkozott, hogy mennyire rendezetnek tűnt, és mégis ez lett a vége. Ennyit erről.

2018. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem miért mindenkinek egy örjöngő dilis jut eszébe a gyilkosokról megölni valakit akit szintén nem érdekli az áldozata halála és szivesen kínozza fizikailag abba nem értem mi a rossz.. én ilyen eden lakei kölykökre gondolok (aki nem látta a filmet nézze meg) Akinek az apjai is szintén börtönviselt agresszor volt és szadiza a fiát aki szintén szadista lesz stb de ő sem érdekel senkit de ha megölik akkor ő a szegény "áldozat"
2018. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!