Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolai lövöldözés történik...

Ha iskolai lövöldözés történik, akkor miért mindig a lövöldözőt ítéli el mindenki?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem jutna eszébe OK NÉLKÜL az,hogy megölje néhány iskolatársát. (Ha igen,arról szerintem alapból látszik,hogy valami nem stimmel vele)

Most gondolok arra az esetre,ha valakit olyan szinten zsarolnak,fizikai és lelki terrorban tart egyszerre több osztály/évfolyamtársa,hogy már tényleg nincs más választása. Értelme nem lenne kihívni a rendőröket bizonyíték nélkül és letagadnák a későbbi áldozatok,hogy ártottak volna bármit is az illetőnek.

Nem azt mondom,hogy minden bullying-ra ez a megoldás,sőt. Csak azt nem értem,hogy az ilyen gyilkosokat miért elmebetegezi le mindenki egyből,mikor az előzményekről,körülményekről semmit nem tudnak.



2018. jan. 7. 19:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/149 A kérdező kommentje:

Tényleg nem arra az őrjöngő, "mindenkit legyilkolok"-típusú gyilkosokra gondoltam. Csak nekem furcsa hogy egyből mindenki a gyilkost ítéli el. Oké,hogy normális ember ilyet nem csinál,de nem ok nélkül lesz valaki mentális beteg /elmebeteg/. És az áldozatok se minden esetben ártatlanok.

Vegyük Amanda Todd történetét,szerintem nagyon sokan hallottak már róla. Öngyilkos lett,mert fél Kanada zaklatta. Nem egy olyan kommentet olvastam,hogy a zaklatóit érdemelték volna meg inkább a halált. Viszont kíváncsi lennék,hogy akkor hogy reagálnának az emberek,ha Amanda úgy döntött volna,hogy ő nem lesz öngyilkos,hanem megöli azt a néhány osztálytársát akik megverték,öngyilkosságra biztatták+a férfit,aki kirakta a képeit. Ebben az esetben Amanda egy őrült gyilkos lenne?

2018. jan. 8. 15:57
 62/149 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy is depresszió is okozhat agressziót az meg gyilkosságot nem egy ilyen volt már a depressziós ember nem mindig a magába forduló kis tinilány
2018. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/149 anonim ***** válasza:
67%
Miért kit vegyenek elő? Megölt vagy megsebíesítette azokat akik csesztették. Sajnos ez ilyen engem is csesztettek régen, félholtra kell verni/veretni aki baszogat és vége lesz
2018. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/149 anonim ***** válasza:
68%
"Amúgy is ha az iskolát állitólag annyira "érdekli" a diákok biztonsága miért nem utalják be a kis barátodat?" - Még ha akarnák sem tehetnék meg, nincs joguk hozzá.
2018. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/149 anonim ***** válasza:
41%
Dehogynem 10.ben engem is beutaltak mert agresszív voltam meg nemtudtam aludni és a többi,tudnak adni egy papírt hogy menjél be
2018. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/149 anonim ***** válasza:
73%
A suliorvos megteheti, de az iskola egyébként nem, legalábbis a jelenlegi szabályok szerint.
2018. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/149 anonim ***** válasza:
9%
Jah rászoktattak az antidepire amikor meg abba akarom hagyni forog a szoba
2018. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/149 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet csak úgy abbahagyni, keress alternatívát, és fokozatosan válts.
2018. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/149 anonim ***** válasza:
83%

65#

Nagyon helyes, végre egy értelmes iskolaorvos, aki nem sz_rik a munkájára és nem hagyja, hogy egy kettyós megkeserítse a többi gyerek életét

2018. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/149 anonim ***** válasza:
22%
oh egy ilyen megjegyzés után de megszorongatnám a torkod!
2018. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!