Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik egy lány, de az...

Tetszik egy lány, de az iskolában nagyon nem bírják. Mindenki lenézi, stb. Már leírta nekem hogy tetszem neki, de én nem akarom ugyanezt írni, mivel már másnapra tudná az egész iskola és akkor jönne hogy gáz vagy hogy vele jársz stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam hogy valakivel már volt moziba is, és azt a gyereket is már piszkálták ezzel.

2018. szept. 18. 19:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is a grillsütő miatt van.
2018. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Csak értitek, az van hogy én nem belezúgva/szerelmes vagyok belé, csak egyszerűen amikor ránézek a képerére, megtetszik. Szóval nem tudom. Az normális, hogy én még sohasem voltam "szerelmes", vagyis de xD 3.-ban
2018. szept. 18. 20:06
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érdekel mások véleménye a legkevésbé sem vagy menő csak tömeg. Már bocs.
2018. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ugyan ilyen idióta voltam gimiben mint te most kérdező.. mások véleménye befolyásolt, nem az érzéseimre hallgattam.


Hagyd a francba a többieket és menj a szíved után. Aki emiatt fog piszkálni az nem igazi barát. Nem kell velük foglalkozni hiszen ha végzel a sulival úgysem látod őket kb soha többé.


De te tudod.. ha neked fontosabb a "hìrnév"... akkor válaszd azt. De meg fogod bánni.

2018. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

miért is nézik le?

amúgy meg, ha ő nyitott feléd, akkor elég bátor, főleg hogy állításod szerint "menő" vagy

így, hogy tetszik neked is egy kicsit gyáva vagy, hogy mások véleménye miatt nem lépsz

valszeg ő többet "szív" abból, ha ez kiderül, mert hát gondolom tudja, hogyan vélekednek róla

figyelj, vágom ezt a sulis "hierarchiát", de most megéri neked elszalasztani egy ilyen lehetőséget? konkrétan nem is neked kellett lépned, kész ajándék

ha a többiek meg elkezdenek csámcsogni rajta, ez hamarabb elül, mint észrevennéd

a helyedben meg előre kitalálnám, hogy mit mondanék, ha ezzel piszkálnának, pont semmi közük hozzá, legalább te jól fogod magad érezni, aki ilyeneken problémázik vagy féltékeny vagy egyéb baja van, pont le kell szarni

2018. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán tetszik, akkor szard le ki mit szól. Marha nagy szerencse, ha annak, aki neked is tetszek, te is tetszel. Ilyet kár veszni hagyni néhány beszólás miatt.
2018. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd a lányt. Az lehet hogy tetszel neki külsőre, de hamar kiábrándulna belőled ha megtudná hogy neked fontossabb más véleménye, mint ő saját maga. Persze,ha úgy döntessz hogy szeretnél vele egy kapcsolatot, akkor ne foglalkozz mások véleményével.
2018. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de elég cikik vagytok.


Tapasztaltam többször is olyant suliban, hogy a “menő gyerek” randizgatott egy lánnyal, akit piszkáltak. Emiatt mégsem cikizték őt, mert nem ennyire gázak.


Igazán írhatnál indokot, hogy miért van úgy rászállva mindenki erre a lányra, ez így elég abnormális állapot. Szerinted normális ennyire kiközösíteni valakit ok nélkül? Vagy mi okból történik ez az egész?

2018. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mással, csak azzal amit te akarsz ha tetszik akkor hajrá, menj el vele nyugodtan bárhová, ha pedig piszkálnak egyikk füleden be a másikon pedig ki ne szólj vissza nekik ez nállam be vált.
2018. szept. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jézusom :D
2018. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!