Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszik egy lány, de az...

Tetszik egy lány, de az iskolában nagyon nem bírják. Mindenki lenézi, stb. Már leírta nekem hogy tetszem neki, de én nem akarom ugyanezt írni, mivel már másnapra tudná az egész iskola és akkor jönne hogy gáz vagy hogy vele jársz stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam hogy valakivel már volt moziba is, és azt a gyereket is már piszkálták ezzel.

2018. szept. 18. 19:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ómájgád. Egy tényleg valóban menő ember pont leszarja a többiek véleményét...


Aki nem így tesz az csak menő akar lenni és szánalmasan görcsöl miatta.

2018. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Miért kell foglalkozni másokkal?!

Senkitől sem különb a lány,tőled sem.

Ha én mások véleményére adtam volna mindig nem ugy élnék azzal akivel . sosem érdekelt mások véleménye, elég szomorú h téged mások ennyire befolyásolnak!Ez NEM menőség, mert te sem vagy menő...

2018. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szegény lány, én csak őt sajnálom. Szerintem így is van elég baja, remélem, nem kell neki azt a megaláztatást is elszenvednie, hogy egy ilyen okádékkal jöjjön össze, mint te. Ha annyira sem tisztelsz valakit, hogy csak az érdekel, mások mit gondolnak rólad (!!), ha összejössz vele, akkor minek foglalkozol vele egyáltalán? Tipikus köcsög vagy.
2018. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!