Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 40 éves pasi mit keres...

Egy 40 éves pasi mit keres nappali tagozaton az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogy él meg, miből ha egyetemre jár? Vagy még a szüleinél lakik? XD


Meg most őszintén, kicsit sem érzi kellemetlenül magát 18-22 éves fiatalok közt?


Szerintetek nem furcsa?



2018. dec. 18. 22:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Utolsó. Pedig nem kamuzok, szomorú ha azt hiszed.
2018. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Nem szomorú, sokkal inkább realista, már rég kinőttem abból a korból, hogy mindent elhiggyek, amit a neten mond valaki, és ha valaki arról beszél, hogy hogy ő ez meg az meg amaz és még ez vagy az lesz, akkor az esetek többségében bizony egy kamu.
2018. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Micsoda egy okos ember lehetsz :) Neked aztán főleg nem akarnék bizonyítani. Én büszke vagyok a két végzettségemre, ha elhiszed ha nem :) Rengeteget tanultam értük. További szép napot neked, és boldog karácsonyt!
2018. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
100%
Van egy volt tanárom, aki mikor még oda jártam elmondta hogy amint 60éves lesz nyugdíjba megy és elmegy az Egyetemre jogot tanulni, mert ő töri tanár volt de őt mindig is érdekelte a jog.
2018. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért szerepel a “lúzer” a kulcsszavaid közt? Honnan tudod, hogy nincs már 3 diplomája, csak szerezni akar még egyet? (Munka miatt például.) Honnan tudod, hogy nincs családja, lakhatása? Nappali mellett is lehet munkája, ilyen esetben megértik a tanárok, hogy nincs ott minden egyes alkalommal. Vagy szimplán csak most jött rá, hogy tovább szeretne tanulni. Sosem késő.

Anyám mesélte régen, hogy neki 60as csoporttársa is volt.

Senki nem lúzer, aki tanulni és tenni akar, nem kellenek az “XD”-k.

2018. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Orvosira járok. Van 40 feletti évfolyamtársam. 30 felettiekből meg több is van. Én az általad említett 18-22 közötti korosztályt erősítem.

Őszinte leszek veled, elsőre meglepett, és a többieket is. Első hónapban elég sűrűn lehetett hallani a többiektől olyan kérdéseket, hogy te tudtad, hogy XY már ... éves, vagy olyanokat, hogy azt hitték rá, hogy oktató, nem pedig diák. Azóta viszont már egyáltalán nem beszédtéma, és mindenki hozzászokott már, hogy az egyetemen már nem mindenki egyidős egymással. Ja, az említett személynek egyébként van már családja, nem tartom valószínűnek, hogy visszaköltözött volna a szüleihez, és fogalmam sincs, miből/hogyan él(nek), különösebben nem is érdekel, mert semmi közöm hozzá.

Én egyébként mindig is nagyon tiszteletreméltónak tartottam azt, hogy valaki ennyi idősen ilyen komoly elhatározásra jut, hogy visszaül még az iskolapadba x évre. Igazából szerintem ez normális esetben senkit sem kellene, hogy zavarjon.

2018. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Nos, lássuk, mit kereshet valaki az egyetemen, várj csak...megvan! Szerintem diplomát óhajt szerezni, bővíti az ismereteit. Nem a 18-22 éves korosztály miatt, ez elég valószínű.

Amúgy, elvileg a 18-22 éves korosztály is ezért jár oda, nem?

Te kicsit sem érzed kellemetlenül magad, amikor kinevetsz valakit, aki ambíciózus?


Hogy, hogy él meg? Lässuk csak...

Például dolgozik.

Állandó éjszakás valahol.

Esetleg vállalkozó.

Netán tőzsdézik, befektetései vannak, stb stb.

2019. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
A haverom is egyetemre jár 44 éves. Talán a harmadik diplomamunkáját csinálja. Ja, és az anyjával él. Illetve az anyja házában mert minek menjen albérletbe egy kapcsi miatt ha a barátnője sem akar összeköltözést.
2019. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!