Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket zaklattak iskolában/köz...

Akiket zaklattak iskolában/középsuliban azok elmennek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Engem igen, és soha a büdös életben nem akarom látni egyiknek sem a pofáját soha többet. A többiekét se nagyon, mert azok se álltak ki mellettem, mert ugye féltek hogy ők is áldozatok lesznek aztán...

2019. ápr. 14. 23:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nekem általánosban jó ideig benne voltam a közösségnek, majd felsőbb évfolyamban a szomszéd falvakból áthoztak balhés egyéneket, megloptak engem is, sőt volt ,hogy ledobták a táskámat az emeletről ,de másét is. Ilyen elcigányosodott fehérek voltak.Napköziből ezért is sok barátomat kiíratták, és a legtöbb haverom elhúzott, majd ők is átvették az alpári cseszegetős szokásaikat, és utána a haverjaimmal se beszéltem. Így én se mentem el, figyelj nem vagyok rájuk kíváncsi.
2019. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
semmi értelme, nem mennék el csak felkavarnák a rossz emlékeket
2019. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
4%
Azert arra a 4 evre fogni az eleted kudarcat...eros dolog.
2019. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

23-as


Sok ember életét tényleg földbe döngölik, mert sokan soha nem tudják magukat túltenni rajtuk.

Elég nagy volt rajtam is a nyomás, volt hogy már tényleg meginogtam aztán mondtam magamnak... Hááá h*lye vagy?????? nehogy már ők rontsák el az életed, ők pecsételjenek meg, hogy ki vagy, mert akkor tényleg az leszel amilyennek beállitanak.

Szerencsére az osztálytársak engem nem húztak le, egyetemre jöttem és sikeres is vagyok.

Ami lehúzást kaptam hát azok az exeim voltak és azok közül egyet emelnék ki aki elhitette velem, hogy sohanem fog senki szeretni, mert engem nem lehet. Aztán jött egy jó ember és nehezen de évek alatt megtörte bennem ez, de sajnos még mindig mindig visszatér az hogy engem nem lehet szeretni annak ellenére hogy eljegyeztek!!! Szóval nem erős, hogy a volt osztálytársai tették tönkre az életét

2019. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
Viszont kérdező azért tényleg elég durva, hogy ennyire befolyásoltak. Nem kezelted eléggé jól a helyzetet
2019. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

23-as: mért is? az iskolai lövöldözések fő oka mindig a megalázás, csicskáztatás, tehát bullying... Ez azért már elég nagy horderő, nemde?


25-ös: méghogy nem kezeltem jól, hogy kellett volna? még nevetni is melléje? Tudod, mikor szarral etetik meg (sic!) az embert és azt felveszik videóra, azt hidd el, hogy nem lehet jól kezelni...

2019. máj. 29. 17:44
 27/29 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sajnálom :(
2019. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
95%

Jèzusom, ez nagyon durva, kérdező...:(


De hogy a kérdésedre is valaszoljak, nem, nem mentem el, mert egész egyszerűen NEM érdekel, hogy mi van velük, és ennyi. Pedig engem nem is bántottak úgy, mint téged. Nem hiszem, hogy magyarázkodásra szorulsz, ha meghivnak. Megmondod, hogy köszi, de kihagyod.

2019. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező te egy rohadt szánalmas ember vagy aki még 30 évesen is csak azon rágódik, hogy mit tettek vele mások és a saját sikertelensége miatt másokat okol.

Hány sikeres vagy tudós ember piszkáltak az iskolában? Kb mindegyiket b+ te agyhalott g_ci

A szar etetés is csak kitaláció, hogy mások szánjanak téged... Gáz vagy

2019. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!